Sıkmadık el bırakmayacağım

AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Ceyda Bölünmez Çankırı, seçim çalışmalarını yoğunlaştırdı:

Sıkmadık el bırakmayacağım

Mutia AVUKA

MARDİN (İLKHABER) - AK Parti Mardin Milletvekili Adayı olan iş adamı Mardin sevdalısı, Mardinspor eski başkanı Süleyman Bölünmez’in kızı Ceyda Bölünmez Çankırı, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Babası ve parti teşkilatı ile belde belde,köy köy dolaşan Ceyda Bölünmez Çankırı’ya kadınlar büyük ilgi gösteriyor.

Yaşamın her alanında başarısını kanıtlayan kadınların, siyasette daha fazla yer almalarının desteklenmesi gerektiğine inandığını ifade eden Milletvekili Adaya Ceyda Bölünmez Çankırı, seçim çalışmalarını sürdürdüğü yerleşim alanlarında kadınların ve seçmenin ilgisin memnuniyet duyduğunu söyledi.

 TBMM çatısı altında kadın haklarının savunuculuğunu yapacağını belirten Bölünmez “Mecliste daha çok kadın olmalı.Kadınların birer yaşam ve başarı koçu olduğunu görüyoruz. Ben kadın haklarının, mağdur olan, kadınların, töre cinayetleri,kadına şiddetin önlenmesi konularında kadınların meclisteki sesleri olacağıma dair söz veriyorum. Yörenin kadınına imkan tanınırsa başaramayacağı,yapamayacağı  çalışma alanı olmaz. Kadınların sosyal yaşamın içine eğitimli olarak katılımını sağlamada, en başta okumuş kadınlara  ve toplumun tüm bireylerine  görevler düşüyor. Ben gittiğim her yer kız çocuklarının mutlaka ve mutlaka  okutulmasını istiyorum.Seçim çalışmalarımda gezdiğim yerleşim birimlerinde beklediğimden çok ilgi görüyorum Allah herkesten razı olsun. ” dedi

Seçim çalışmalarında en  büyük desteği babasından aldığını söyleyen Ceyda Bölünmez Çankırı “ Mardin ve ilçelerinde çalmadık kapı,sıkmadık el ve gezmedik  yerleşim yer bırakmayacağız. Parti teşkilatı ve baban Süleyman Bölünmez en büyük destekçilerimdir. Gece gündüz çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her girdiğimiz yerleşim alanı,her görüştüğümüz aile ve kişi bize ilgi gösteriyor,destek vereceğini söylüyor. Mardin’de Ak Parti olarak hedeflediğimiz Milletvekili sayısı ile mecliste hemşerilerimizin ve İl’imizin sesi olacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.

Ceydan Bölünmez,Ak Partinin  1 Kasım seçim beyannamesinde  adalet, kadınlar, gençler, emekliler, çiftçiler, engeliler , eğitim, esnaf ve Kobilerle ilgili  güçlü toplumsal faaliyetlere ışık yakıldığını da sözlerine ekledi..

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2015, 17:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2