banner6

Sözlü Şehit Aileleri Derneği'nde

Şehit polis memuru Adem Çoban’ın defninden sonra Başkan Hüseyin Sözlü, Ceyhan Şehit Ailelerini ziyaret ederek taziyelerini bildirdi.

Sözlü Şehit Aileleri Derneği'nde

Sözlü “Evlat acısı eskimez; her zaman yürekte kor gibi durur. Ceyhan’da son şehidimizi defnederken yine hepimizin ve bütün şehit ailelerinin yüreği sızladı” dedi.

 

 

ADANA(İLKHABER) - MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Ceyhan Şehit Ailelerini ziyaret ederek taziyelerini bildirdi.

YENİ YERİNDE ZİYARET

Niğde’de meydana gelen terör saldırısında hayatını kaybeden Ceyhan’ın Dokuztekne Köyü’nden polis memuru Adem Çoban’ın cenaze törenine katılarak onları yalnız bırakmayan Sözlü, Ceyhan Şehit Aileleri Derneği’ni de yeni yerinde ziyaret ederek Dernek Başkanı Ayşe Muhacir’e taziyelerini bildirdi.

EVLAT ACISI ESKİMEZ

Başkan Sözlü, ziyarette şu ifadelere yer verdi:

Evlat acısı eskimez; her zaman yürekte kor gibi durur. Ceyhan’da son şehidimizi defnederken yine hepimizin ve bütün şehit ailelerinin yüreği sızladı. Acınız acımızdır. Ülkemizin bölünmez bütünlüğü, milletimizin huzuru için gözünü dahi kırpmadan vatan hainleri ile mücadele eden kahraman evlatlarımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Şehitlere bu fani dünyada ödenecek bir bedel yoktur, onların mükafatı ancak Allah katındadır. Dolayısıyla, bu şerefli mertebeye ulaşanlara ancak rahmet dileyebiliyoruz. Ama geride kalan ailelerine sahip çıkmanın hepimizin görevi olduğuna inanıyorum. Başınız sağ olsun!”

MUHACİR TEŞEKKÜR ETTİ

Ceyhan Şehit Aileleri Derneği Başkanı Ayşe Muhacir ise Başkan Sözlü’ye “Acılarımızı paylaştınız. Şehit ailelerimizi unutmadığınız için sizlere teşekkür ediyorum. İnşallah milletimiz de ülkemiz üzerinde oynanan oyunların farkına varır” dedi. Dernek binasını da gezen Başkan Sözlü, yeni yapılan Şehitlik Müzesini de gezerek Başkan Muhacir ve yönetim kurulundan bilgi aldı.

 

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2014, 16:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER