banner6

SÖZLÜ’YE OY VERMEK İÇİN AVUSTURALYA’DAN GELDİ

Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) Adana Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen ancak henüz mazbatasını almayan Hüseyin Sözlü’yü zafere götüren ve kendisine inanmış geniş halk desteğine en somut örnek Avustralya’dan geldi.

SÖZLÜ’YE OY VERMEK İÇİN AVUSTURALYA’DAN GELDİ

ADANA (İLKHABER) –   Şule Yağlıpınar, Sözlü’ye oy vermek için 24 saat uçak yolculuğuna katlandı ve hayatının ilk oyunu Adana’da kullandı.

SÖZLÜ İLE İLK KEZ TANIŞTI

Duyanları hayrete düşüren olayın kahramanı Şule Yağlıpınar, Adana’da bir lokantada Sözlü ile tesadüfen tanıştı. Yan masada oturan Berna ve Şule Yağlıpınar kardeşlerin ilgisini gören Sözlü, onların masasına giderek selamlaştı. Büyük bir sevinç yaşayan Yağlıpınar kardeşlerden Şule, kendisinin Avustralya’da yaşadığını, orada eşi ve üç çocuğuyla  birlikte lokanta işletmeciliği yaptığını anlattı.

EVDEN EVE 26 SAAT GEÇTİ

Konuşmaları büyük bir dikkatle dinlenen Yağlıpınar, şöyle dedi:

“Ben 24 Mart’ta Adana’ya geldim. Evden eve tam 26 saatlik bir zaman dilimi sonucunda buraya ulaştım. Geliş amacım sadece Hüseyin Sözlü’ye oy vermekti. Onun için buraya geldim ve hayatımın ilk oyunu da memleketimde kullanmış oldum. Adana’da bir değil çok şeyin değişmesi gerektiğini düşünüyordum. Bunu, mevcut adaylar içinde sadece Sözlü’nün yapacağına inandım. Talihe bakınız ki; ancak haberlerde okuduğum kadarıyla sadece söylemleriyle tanıdığım ve oy verdiğim kişiyle ilk kez bugün burada tesadüfen tanıştım. Çok mutluyum.”

CENAB-I ALLAH’A VE SİZLERE GÜVENDİK

Başkan Hüseyin Sözlü, Şule Yağlıpınar’a teşekkür ederken “İnşallah sizin ve diğer Adanalı vatandaşlarımın samimi duygularına layık hizmetler gerçekleştiririz. Bir Cenab-ı Allah’a bir de sizlere güvenerek yola çıktık. Adanalı hemşehrilerim arkamızda durduğu sürece üstesinden gelemeyeceğimiz bir sorun olmaz; birlikte başaracağız.” dedi.  

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2014, 14:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42