banner6

TACİROĞLU’NA ESNAF DESTEĞİ

Seçim çalışmalarını aralıksız devam ettiren Liberal Demokrat Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hüseyin Taciroğlu’na Esnafların desteğini alıyor.

TACİROĞLU’NA ESNAF DESTEĞİ

ADANA (İLKHABER) - Belediyeler halka yerel hizmetleri vermek için vardır. Saraylar krallıklarda olur diyen Hüseyin Taciroğlu, “ Başkan seçildiğim gün Belediye Sarayı” kavramını kaldırıp yerine Belediye Hizmet Binaları” kavramını uygulamaya koyacağını” ifade etti. Belediye bütçesi günü gününe kuruşu, kuruşuna belediye internet sitesinden yayınlanacaktır diyen Taciroğlu; “ Belediyelerin harcadıkları paralar da halkın vergileridir. Tüm imar izin ve değişiklik toplantıları tüm halka duyurulacak ve halka açık toplantılarla gerçekleştireceğini” söyledi.

Esnafın yanında olacağız

Göreve geldiklerinde Belediye olarak özel girişimciye, küçük esnafa, kobilere, her ebatta yatırımcıya dost bir davranış içinde bulunacaklarını ve Harçla, pulla, bürokrasiyle girişimciye işkence çektirmeyeceklerini söyleyen Taciroğlu; Özel sektör belediyelerden de devletten de daha verimli, kaliteli, ucuz ve dinamik hizmet verir. Bunu belediyecilik anlayışımıza yansıtacağız. Küçük esnafa, girişimcilere belediye Sponsorluğu’nda kurslar, eğitim seminerleri düzenleyeceğiz” dedi

Amatör spor Kulüpleri’ne destek

Sırtını belediye kaynaklarına dayandıran Belediye spor kulüplerinin şehrin spor kulüplerini ile rekabete girmesine izin vermeyeceğini belirten Hüseyin taciroğlu; “ Büyükşehir ve ilçe belediyelerinde sporlar kulüplerini kapatılacak onlara ayrılan kaynaklar amatör spor kulüplerine aktarılacaktır. Bu vesile ile amatör spor kulüplerimiz maddi anlamda güçlenecek ve burada spor yapa gençlerim izinde imkânlarda artacaktır” şeklinde sözlerini ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2014, 14:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER