banner6

Torun: Yaptıklarım yapacağımın teminatı

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ve Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun ile birlikte Karacaoğlan ve Selahattin Eyyübi Mahalleri’nin seçim bürolarının açılışını gerçekleştirdi.

Torun: Yaptıklarım  yapacağımın teminatı

 

 

ADANA(İLKHABER) -  Açılışlara Yüreğir İlçe Başkanı Bahadır Balcılar, İl Kadın Kolları Başkanı Emine Karaköse, Yüreğir Kadın Kolları Başkanı Zeynep Acem, AK Parti İl-İlçe yönetim kururlu üyeleri ve partililer katıldı.

 

 Açılışta bir konuşma yapan Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Yüreğir'in yeterli hizmeti alması için Büyükşehir Belediye Başkanlığının kazanılmasının şart olduğunu belirterek,”Büyükşehir Belediyesi destek vermez ise ilçe belediyesi olarak yapacağınız yatırımda hizmette sınırlı kalıyor. Yüreğir ilçesi olarak Büyükşehir Belediyesi'nden 30 yıllık hizmet alacağımız var. 30 Martta yapılacak olan yerel seçimlerde bu alacağımızı tahsil etmek için Büyükşehir Belediyesini ve tüm ilçe belediyelerini AK Partili kadrolarla buluşturmamız şarttır.” dedi.

 

AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun ise 2002-2007 yılları arasında Adana Milletvekili olarak vatandaşların sorunları ile her zaman ilgilendiğini belirterek, “Gerçek Adanalı vatandaşına hizmet eden kişidir. Milletvekili olduğum dönemde birçok yatırımın Adana'ya gelmesini sağladım. 600 milyon dolarlık yatırımın Adana' ya gelmesine vesile oldum. Yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisidir. Bundan sonra da merkezi hükümetimizin de desteğini alarak halkımıza en iyi hizmetleri yapmak için mücadelemiz sürecektir.  10 bin TOKİ konutları, Numune Hastanesi ve birçok yatırımın yapılmasında katkım vardır. Sizlerin desteği ile Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazanarak Adana'nın hak ettiği hizmete kavuşmasını istiyoruz.” şeklinde konuştu.

 

AK Parti Yüreğir İlçe Başkanı Bahadır Balcılar bu seçimin normal bir seçimden öte milletine sevdalı Genel Başkanımız ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'a sahip çıkma seçimi olduğunu belirterek,”Yapılacak olan seçimlerde var gücümüzle çalışarak hem Adana'yı kazanalım, hem de Sayın Başbakanımıza güçlü bir destek vererek ülkemiz üzerinde oynanan oyunlara iyi bir cevap verelim. Yüreğir Belediye Başkanımız Mahmut Çelikcan Yüreğir tarihinde en fazla hizmet yapan belediye başkanımızdır. Abdullah Torun ise milletvekilliği döneminde Adana'mıza birçok hizmetin gelmesini sağlayan bir Adana sevdalısıdır. O nedenle vatandaşlarımızdan oy istiyoruz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2014, 16:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42