banner6

​​​​​​​TÜED Adana yönetiminde boş gün yok

TÜED kendi üyeleri başta olmak üzere, Adana İl merkezimizin oluşturan ilçelerin etkili mahalle muhtarlarını mahallerinde bizatihi ziyaret ederek çalışmaları faaliyetleri etkinlikleri hakkında bilgilendirmeyi devem ettiriyor.

​​​​​​​TÜED Adana yönetiminde boş gün yok

ADANA (İLKHABER) - Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Adana Şube ve Genel Merkez Denetim Kurulu Başkanı Seyfi H. İyiyürek ve Yönetim Kurulu üyeliğini oluşturan Yaşar Tekin, Mustafa Kastalmış, Sabahattin Metiner ve Sabit Bakıner ile birlikte gece gündüz demeksizin Adana’da kendi üyeleri ağırlıklı olmak üzere, etkin mahalle muhtarları ve faal Sivil Toplum Örgütleriyle buluşmaya-kucaklaşmaya karşılıklı ziyaretlerle devam ediyor.

TÜED ADANA ŞUBESİ YÖNETİMİ MUHTARLARLA (MESTANZADE VE SEYHAN) BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR

Adana il merkezimizi oluşturan Seyhan ilçemizin Mestanzade Mahallesi Muhtarı Abdullah Attar ile Yüreğir İlçemizin Seyhan Mahallesi Muhtarı Ersen Bahçeci’yi mahallerinde muhtarlık makamında ziyaret ederek, TÜED çalışmaları faaliyetleri hakkında ayrıntılı bilgi akışı sağladı.  Muhtarlar ise, Türkiye Emekliler Derneğinin Başkan ve Yönetim Kurulu üyelerini mahallelerinde görmekten memnuniyetlerini ifade ederken, mahallelerinde bulunan emekli üyelerle ilgili  bilgi alışverişinde bulunurken, muhtarlık olarak kendi yaptıkları çalışmaları dillendirirken ilgililerden mahalleleri için yapılmasını istedikleri bazı istekleri de sıralamayı da ihmal etmediler.

TÜED ÖZEL YAŞAM TIP MERKEZİNDE

Türkiye Emeklileri Derneği (TÜED) Adana Şube Başkanı Seyfi H. İyiyürek ve yönetim kurulu STK buluşmasında son uğrak yerlerinden birisi emekli üyesi için anlaşmasının da bulunduğu ÖZEL YAŞAM TIP MERKEZİNİ ziyaret etmek oldu. Başkan Seyfi H.İyiyürek burada ilgililere;  Üyelerinin içinde bulunduğu sağlıktan başlayıp diğer sorunlarını tabii ki çözümlerinden , derneğin önem arz eden başarılı sosyal kültürel çalışmalarına varana değin ayrıntılardan oluşan önemli bilgiler aktardı.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42