banner6

Türk İş 4. Bölge Temsilciliği’nden Başkan Yeni'ye ziyaret

Türk İş 4. Bölge Temsilcisi Edip Gülnar ve Türk İş’e bağlı sendika şube başkanları AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni'yi ziyaret etti.

Türk İş 4. Bölge Temsilciliği’nden Başkan Yeni'ye ziyaret

 ADANA(İLKHABER)-Türk İş 4. Bölge Temsilcisi Edip Gülnar ve Türk İş’e bağlı sendika şube başkanları AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni'yi ziyaret etti.

Sendika başkanlarını kalabalık oldukları için toplantı salonunda kabul eden Başkan Fikret Yeni, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Fikret Yeni, "Ülkemizin birlik ve beraberliği noktasında ve özellikle içerisinde bulunduğumuz bu süreçte Türk İş 4. Bölge Temsilciliği ile bağlı sendikalar desteklerini esirgemedi. Hem bu desteklerinden hem de bugünkü ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

 

Türk İş 4. Bölge Temsilcisi Edip Gülnar da “Biz her zaman Türk İş topluluğu olarak devletimizin yanında olduğumuzun bilinmesini istiyoruz. Ülkemizin birliği, dirliği bizim için her şeyin önünde gelir. Bizi bugün burada misafir eden il başkanımıza bütün arkadaşlarımız adına teşekkür ediyorum” dedi

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2017, 14:56

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER