banner6

Türkiye üzerinde oyun oynanıyor

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Faruk Çelik, muhtarlarla bir araya geldi, bölgede sorunların çok büyük olduğunu vurguladı:

Türkiye üzerinde oyun oynanıyor

Sedat ATİLLA

ŞANLIURFA (İLKHABER) - Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Faruk Çelik, Karaköprü ilçesindeki bölge muhtarlarıyla bir araya gelerek sorunlarını dinledi. Çelik, Şanlıurfa’nın huzurun teminatı olduğunu söyleyerek 1 Kasım’da AK Parti’ye destek istedi.

Çelik, seçim çalışmaları kapsamında İl genelinde ayak basmadık yer çalmadık kapı bırakmıyor.  Faruk Çelik Karaköprü ilçesindeki bölge muhtarlarıyla düzenlenen istişare toplantısına katıldı. Topaltıya Faruk Çelik’in yanı sıra, AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti İl Yönetimi, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ve Karaköprü ilçesindeki 98 mahalle muhtarı katıldı.

Muhtarlara hitaben konuşan Faruk Çelik, şunları söyledi:

“1 Kasım seçimleri dolayısıyla herkese ulaşma gayretimiz amacımız var.  Mesajımızı derdimizi bizde anlatmak istiyoruz. Ama sizde dertlisiniz sizde bize anlatıyorsunuz. Şehrin sorunları çözüldü. Şimdi ne var? Bu köyü tozdan topraktan kurtar var. Mücadele şimdi bu. Şimdi size söylüyorum siz görevinizi yapın köylerimizin sorunları bilgisayarda. Bunları planlı programlı çözeceğiz. Burada söylüyorum telefona kaydedin 2 sene sonra Karaköprü’de bir yol sorunu kalmayacak. Ama kimisi 6 ayda biter, kimisi 3 ayda biter, kimisi 1 ayda biter.

Türkiye üzerinde oynan oyunlar “Problemler bölgede büyük. Büyük problemlere karşı Türkiye’nin sağlam duruşa ihtiyacı var. Böyle yalpalı duruşlarla olmaz. Hemen fırsatı kolladılar Türkiye’yi 1990’lara çevirmek için düğmeye bastılar. Birde utanmadan ahlaksızca bütün bu çatışmaları Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a yakıştırmaya çalışıyorlar. Yüreğiniz yetiyorsa gelin konuşalım.  Senin elimde silahın var eklinde bomban var okula bomba koyuyorsun yola bomba döşüyorsun sonra kalkıyorsun çatışmayı bir başkasının üzerine atıyorsun.  Onun için Şanlıurfa huzur şehri kafamızı elimizin arasına alalım. Bu bölgede Güneydoğu’da yaşayan Kürtlerin hakkını bugüne kadar Tayyip Erdoğan’dan başka kimse masaya yatırıp çözmedi.”

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2015, 15:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER