banner6

"Ülkemize ve kentimize hayırlı uğurlu olsun"

CHP Adana Milletvekili Ayhan Barut, oyunu kullanıp herkese sağduyusu çağrısı yaptı

ADANA(İLKHABER) - Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Ayhan Barut, oyunu kullandıktan sonra herkese sağduyu çağrısı yaparak, "Ülkemiz ve kentimiz için hayırlı uğurlu olsun" dedi. 

Oyunu Çukurova İlçesi Yurt Mahallesi'ndeki Edebali İlkokulu'nda bulunan 2315 nolu sandıkta kullanan CHP Adana Milletvekili Ayhan Barut, okul ve sandık sorumlularıyla birlikte sınıfları gezip sandık kurulu görevlilerine kolaylıklar diledi. Seçmenlerle sohbet eden Ayhan Barut, halkın iradesinin sandığa doğru yansıması için herkesin sorumluluğu bulunduğunu anlattı. 

 

"SEÇİLECEK HERKES CANLA BAŞLA ÇALIŞMALI"

 

Oy verdikten sonra seçimlerle ilgili düşüncelerini paylaşan CHP Adana Milletvekili Ayhan Barut, şunları kaydetti:

"Bu seçim ülkemiz ve kentimiz için çok önemli. Yerel yöneticilerimizi, belediye başkanlarımızı, meclis üyelerimizi ve muhtarlarımızı seçiyoruz. Seçimin ülkemiz ve yaşadığımız kentimiz için hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz. Yurttaşlarımızın tercihinin doğru biçimde sandığa yansıması için herkese sorumluluklar düşüyor. Herkesin sağduyu ile hareket etmesi gerekiyor. Unutulmasın ki yine düğünlerimizde, cenazelerimizde beraber sevinip beraber üzüleceğiz. Acılarımızı ve sevinçlerimizi birlikte paylaşacağız. Aydınlık bir Türkiye ve daha yaşanabilir bir Adana için seçilecek herkesin canla başla çalışması gerekiyor. Biz de kentimiz ve ülkemiz için mücadele etmeye devam edeceğiz. Şimdiden hayırlı olsun."

 

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2019, 16:57

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER