banner6

Uludağ: Artık söz sırası vatandaşın

30 Mart 2014 günü yapılacak yerel seçimler öncesi çalışmalarını hız kesmeden sürdüren MHP Sarıçam Belediye Başkan Adayı Av. Bilal Uludağ, Sarıçam’ın mahallelerinde, köylerinde yaptığı açık hava mitinglerinde, katıldığı kahvehane toplantılarında, bulunduğu ev ziyaretlerinde Sarıçamlıyla bire bir görüşerek hem Sarıçamlının sorunlarını dinliyor hem de yaptığı konuşmalarda Sarıçam’da umudun başlangıç noktasının MHP’de olduğunu söylüyor.

Uludağ: Artık söz  sırası vatandaşın

Uludağ: Artık söz

sırası vatandaşın

 

 

ADANA(İLKHABER)  30 Mart 2014 günü yapılacak yerel seçimler öncesi çalışmalarını hız kesmeden sürdüren MHP Sarıçam Belediye Başkan Adayı Av. Bilal Uludağ, Sarıçam’ın mahallelerinde, köylerinde yaptığı açık hava mitinglerinde, katıldığı kahvehane toplantılarında, bulunduğu ev ziyaretlerinde Sarıçamlıyla bire bir görüşerek hem Sarıçamlının sorunlarını dinliyor hem de yaptığı konuşmalarda Sarıçam’da umudun başlangıç noktasının MHP’de olduğunu söylüyor.

 

BİLAL ULUDAĞ’DAN ADİL VE EŞİT HİZMET SÖZÜ

 

MHP Sarıçam Belediye Başkan Adayı Av. Bilal Uludağ’ın bulunduğu her ev ziyareti sokağa taşıyor, yaptığı her toplantı mitinge dönüşüyor. Av. Bilal Uludağ’ı bu ziyaret ve toplantılarda MHP Sarıçam İlçe Başkanı Mehmet Koca ve belediye meclis üye adayları yalnız bırakmıyor. Sarıçamlı, Sarıçam’da yeni bir dönemin başlamasını; siyasette yeni yüzler görmeyi, yeni söylemler işitmeyi istiyor. Av. Bilal Uludağ, yaptığı konuşmalarda, birlik ve beraberlik temennisinde bulunarak Sarıçam Belediyesini kazandıklarında adil ve eşit hizmet sözü vererek Sarıçam’ın hiçe sayılmışlığını, haksızlığa uğramışlığını, yalnız bırakılmışlığını yerel iktidara geldiklerinde ortadan kaldıracaklarına özellikle dikkat çekiyor. Yalan beyanlarla MHP’yi karalayanlara itibar gösterilmemesinin vurgusunun da yapıldığı konuşmalarda, “Artık söz sırası senin Sarıçam” deniliyor.

 

“BİR DEFA MHP’YE OY VERİN” VURGUSU

 

Yapılan açık hava toplantılarına katılan MHP Adana milletvekilleri veya parti büyükleri yaptıkları konuşmalarda Sarıçamlıya seslenerek, “Bir defa MHP’ye oy verin” vurgusu yapıyor. Yapılan konuşmalarda dört dönem Tarsus Belediye Başkanlığı yapmış MHP’li Burhanettin Kocamaz ve üç dönem Ceyhan Belediye Başkanlığı yapmış MHP’li Hüseyin Sözlü örnek gösterilerek ve “Burhanettin Kocamaz bu dönem MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığına; Hüseyin Sözlü ise, MHP Adana Büyükşehir Belediyesi Başkanlığına aday gösterildi” denilerek MHP’li belediyelerin istikrarlı bir çizgide seyir izlediğinin altı çiziliyor. MHP Sarıçam Belediye Başkan Adayı Av. Bilal Uludağ ise, Sarıçam’ın değerli olduğunu söyleyerek, “Sarıçam, gerçek istikrarı MHP ile yakalayacak” diyor.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2014, 16:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42