banner6

Vali Coş: Hizmetlerinizde daima yanında olacağız

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar Adana Valisi Hüseyin Avni Coş’u makamında ziyaret etti.

Vali Coş: Hizmetlerinizde  daima yanında olacağız

 

 

 

 

30 Mart 2014 tarihinde gerçekleştirilen Mahalli İdareler Seçimleri sonucunda Seyhan Belediye Başkanı olan Zeydan Karalar, Adana Valisi Hüseyin Avni Coş’u makamında ziyaret etti.

 

VALİ COŞ, KARALAR’I TEBRİK ETTİ

Vali Hüseyin Avni Coş, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ı tebrik ederek yeni görevinde başarılar diledi. Vali Coş, Halka yönelik hizmetleri konusunda Başkan Zeydan Karalar’a daima destek olacaklarını söyledi.

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Seyhan Belediye Başkanlığı olarak tüm kamu ve sivil tolum kuruluşları ile işbirliği içerisinde çalışacaklarını vurgulayarak; “Herkesin imreneceği bir ilçe oluşturmak için gece gündüz demen çalışacağız. Bu anlamada tüm kamu ve sivil toplum örgütleri ile birlikte çalışacağız” ifadelerini kullandı.

 

BİR ZİYARETTE SEYHAN KAYMAKAMI OKUR’A

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın bir ziyareti de Seyhan Kaymakamı Ahmet Okur’a oldu. Ahmet Okur Karalar’a yeni görevinde başarılar diledi. Karalar ise göreve geldikleri gün itibariyle daha yaşanılabilir bir Seyhan için çalışmalara başladıklarını söyledi. Karalar ”Daha yaşanılabilir, sorunsuz bir Seyhan için yola çıktık. İlçemizin önemli sorunları var. Biz bu sorunları biliyoruz ve bu sorunları en kısa sürede çözeceğiz” şeklinde konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2014, 17:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42