banner6

Yalçın: Öztürk hocamız kentsel dönüşüm uzmanı

Yalçın: Öztürk hocamız kentsel dönüşüm uzmanı ADANA(İLKHABER) - AK Parti’den Seyhan Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı olan tanınmış iş adamı Mehmet Yalçın, Seyhan belediye Başkanı Prof. Dr. Azim Öztürk’ün kentsel dönüşüm uzmanı olduğunu söyledi. Geçmiş dönemlerde MARDAV Başkanlığı, Adana Demirspor’un kulüp yöneticiliği, Emekspor 2.Başkanlığı, Adana İdmanyurdu Bayan Futbol Takımında Kulüp Başkanlığı, Toros Demirspor Kulüp Başkanlığı, Keresteciler Sitesi’nde 3 dönem Yönetim Kurulu Başkanlığı, 1954 Adanaspor Taraftarlar Derneği yöneticiliği gibi önemli hizmetlerde bulunan işadamı Mehmet Yalçın, şimdilerde MARDAV’ın 2.Başkanlığı ve Sanayi Odası’nda Meclis Üyeliğini devam ettiriyor. Aynı zamanda hayırsever bir işadamı olarak tanınan Mehmet Yalçın, aday olup seçildiği takdirde Seyhan ilçesinin gelişmesi ve kalkınması adına üzerine düşeni yapacağını söyledi. Seyhan Belediye Başkanı Prof. Dr. Azim Öztürk’ün bir kentsel dönüşüm uzmanı olduğunu ifade eden Yalçın, “Sayın Azim Öztürk iki dönemdir Seyhan ilçesinde önemli hizmetlere imza atmıştır. Yeni dönemde Azim hocamızla yeni hizmetlere imza atmak adına göreve talip oldum. Yıllardır edindiğim tecrübelerimi Seyhan’a hizmet olarak sunmak arzusundayım.” diye konuştu.

Yalçın: Öztürk hocamız  kentsel dönüşüm uzmanı

 

 

ADANA(İLKHABER) - AK Parti’den Seyhan Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı olan tanınmış iş adamı Mehmet Yalçın, Seyhan belediye Başkanı Prof. Dr. Azim Öztürk’ün kentsel dönüşüm uzmanı olduğunu söyledi.

Geçmiş dönemlerde MARDAV Başkanlığı, Adana Demirspor’un kulüp yöneticiliği, Emekspor 2.Başkanlığı, Adana İdmanyurdu Bayan Futbol Takımında Kulüp Başkanlığı, Toros Demirspor Kulüp Başkanlığı, Keresteciler Sitesi’nde 3 dönem Yönetim Kurulu Başkanlığı, 1954 Adanaspor Taraftarlar Derneği yöneticiliği gibi önemli hizmetlerde bulunan işadamı Mehmet Yalçın, şimdilerde MARDAV’ın 2.Başkanlığı ve Sanayi Odası’nda Meclis Üyeliğini devam ettiriyor.

Aynı zamanda hayırsever bir işadamı olarak tanınan Mehmet Yalçın, aday olup seçildiği takdirde Seyhan ilçesinin gelişmesi ve kalkınması adına üzerine düşeni yapacağını söyledi.

Seyhan Belediye Başkanı Prof. Dr. Azim Öztürk’ün bir kentsel dönüşüm uzmanı olduğunu ifade eden Yalçın, “Sayın Azim Öztürk iki dönemdir Seyhan ilçesinde önemli hizmetlere imza atmıştır. Yeni dönemde Azim hocamızla yeni hizmetlere imza atmak adına göreve talip oldum. Yıllardır edindiğim tecrübelerimi Seyhan’a hizmet olarak sunmak arzusundayım.” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2014, 16:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42