banner6

Yay’a sahip çıkın

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ve Mardin Sevdalısı iş adamı Süleyman Bölünmez, Mardin’de Ak Parti’nin Artuklu Belediye Başkan adayı için birlik oldu

Yay’a sahip çıkın

 

 

p { margin-bottom: 0.08in; direction: ltr; color: rgb(0, 0, 0); widows: 2; orphans: 2; }

 

Adnan AVUKA

MARDİN(İLKHABER) - Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, vatandaşlara yaptığı çağrıda,” Memlekete kim hizmet etmişse ona destek verin. İş işten geçmeden oyunuza sahip çıkın.” dedi. Mardin Sevdalısı Süleyman Bölünmez de yaptığı çağrıda, “Oyları bölmeyin” uyarısında bulundu.

Maliye Bakanı Şimşek, çeşitli ziyaretlerde bulunmak amacıyla Mardin’e geldi. Mardin Organize Sanayi Bölgesi’ni gezen Bakan Şimşek’e sanayici ve iş adamları da eşlik etti. Sanayi Bölgesi hakkında ilgililerden bilgi alan Bakan Şimşek’e sanayiciler özellikle sık sık kesilen elektrik ve elektrik dalgalanmasından duydukları sıkıntılar aktarıldı.

Mardin Organize Sanayi Bölgesi 2. Başkanı Şükrü Karaboğa ve iş adamı Bedrettin Karaboğa ve diğer sanayicilerle birlikte öğle yemeğinde sunulan kuzu kavurmasını yiyen Bakan Şimşek, akşam saatlerinde de Yeniyol’da bulunan Ak Parti seçim bürosunun açılışına katıldı.

Bakan Şimşek’i İçişleri eski Bakanı Muammer Güler, Mardin sevdalısı iş adamı Süleyman Bölünmez, Ak Parti Mardin Milletvekili Gönül Bekin Şahkulubey, Abrurrahim Akdağ, Ak Parti İl Başkanı İbrahim Fide ve vatandaşlar büyük bir sevgiyle karşıladı.

Burada bir konuşma yapan Maliye Bakanı Şimşek,“ Şöyle etrafınıza bakınız; kimler bu memlekete hizmet etmiş. Lütfen iş işten geçmeden kullanacağınız oylara sahip çıkınız ve dikkat ediniz. Memlekete hizmet edene destek verin. ”dedi.

İçişleri eski Bakanı Muammer Güler de yaptığı konuşmada Ak Parti belediyeciliğine sahip çıkılmasını istedi.

SÖNMEZ’DEN AK PARTİ

ADAYLARINA DESTEK

Geçtiğimiz dönem Milletvekilliği seçimlerine bağımsız olarak katılıp az bir farkla seçilmeyen Mardin Milletvekili ve Mardinspor eski Başkanı, Mardin sevdalısı olarak bilinen ve alkışlarla karşılanan Süleyman Bölünmez, Mardin’de Ak Parti’nin Belediye Başkan adaylarını destekleyeceğini söyledi.

Geçen dönem milletvekilliği seçiminde kendisine sahip çıkılmadığından dolayı kırıldığını ancak, ne kadar da kırılsa da gönlünün her zaman Mardin ve Mardinliden yana olduğunu hatırlatan Süleyman Bölünmez, şunları dedi:

“Mardin sevdalığından bir türlü kopamıyorum. Bana sahip çıkmadığınız ama belediye başkanlarına hep beraber sahip çıkmalıyız. Beni ne kadar seviyorsanız, Ak Parti’nin de adaylarnı sevin. Oyunuzu bölmeyin ve böldürmeyin. Ak Parti’nin adaylarını destekleyin.”

Süleyman Bölünmez daha sonra başbakan Şimşek, İçişleri eski Bakanı Güler, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı M. Vejdi Kahraman ile Artuklu İlçe Belediye Başkan Adayı Serdal Yay yan yana gelerek birlik ve beraberliklerini hatıra fotoğrafıyla ölümsüzleştirdi.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2014, 17:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER