banner6

“Yüreğir’e hayırlı olsun”

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan mazbatasını aldı.

“Yüreğir’e hayırlı olsun”

 

 

Yüreğir Belediye Başkanlığı görevine 2. kez seçilen Mahmut Çelikcan, Adana merkezde tek AK Partili Belediye olmanın kendilerini daha da hırslandıracağını söyledi.

 

 

Vatandaşın yapılan hizmet ve eserleri gördüğünü belirten Başkan Çelikcan, “Tabi bizler hiç bir zaman geriye dönüp bakmayacağız. Her zaman ileriye bakmaya devam edeceğiz. Hizmete bıraktığımız yerden devam edeceğiz. Artık gün birlik günüdür, eser ve hizmet yapma günüdür.” dedi.

 

21 Belediye Meclis Üyesi ile birlikte mazbatasını alan Başkan Çelikcan, Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerine yapılan itirazlarla ilgili olarak “İnşallah her hangi bir şaibe olmadan seçim neticesi alınır.  İtirazlar sandıktan çıkan sonuca hepimiz saygılı olacağız.” diye konuştu.

 

 

Halil İbrahim UĞUR

 

 

ADANA-(İLKHABER) Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, 21 Belediye Meclis Üyesi ile birlikte Adana eski Adliyesi’nde bulunan Yüreğir İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatasını aldı. Vatandaşın yapılan hizmet ve eserleri gördüğünü ve sandıkta da bunu göz önünde bulundurduğunu belirten Başkanı Çelikcan, Yüreğir’de hizmetlerin aralıksız devam edeceğini söyledi.

 

“YÜREĞİR’E HİZMETE DEVAM EDECEĞİZ”

21 Belediye Meclis Üyesi ile birlikte mazbatalarını aldıklarını belirten Başkan Çelikcan, yaptığı açıklamada “Yeni dönemde hem Yüreğir’e hem de Adana’mıza hayırlı olsun. İnşallah bugünden sonra çok güzel hizmetler yapmaya devam edeceğiz.” dedi.

 

“ÇAMUR SİYASETİNE EN GÜZEL CEVAP”

Seçim çalışmaları sırasında yaşanan gerginliklere değinen Başkan Çelikcan, “Aslında seçim kampanyaları sırasında bizlerin şahsına yöneltilen suçlamalara ve ‘Çamur Siyaseti’ne en güzel cevabı buradan verdik. Halk sandıktan bir defa daha hizmet ve eser siyasetini seçti. Ben, Yüreğir ve Adana halkına ve tüm Türkiye’de AK Parti’ye oy versin vermesin herkese çok teşekkür ediyorum. Demek ki çalışanı hizmet yapanı ve eser ortaya koyanı vatandaş takdir ediyor. Birilerine çamur atarak, bazı hoş olmayan söylemler sarf ederek seçim kazanılmıyor. Ancak hizmet ederek ve eser ortaya koyarak seçim alınıyor. Onun da güzel bir örneğini Yüreğir’de yaşamış olduk.” şeklinde konuştu.

 

“YÜREĞİR’DE OYUMUZU 13 BİN ARTIRDIK”

30 Mart yerel seçimleri sırasında Yüreğir’de AK Parti’nin oy oranını 13 bin artırdıklarını belirten Başkan Çelikcan, “Yüreğir’de oyumuzu 13 bin yani yüzde 2 civarında artırdık. Demek ki vatandaşımız yapılanları görüyor. Ben Yüreğirli vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Tabi bizler hiç bir zaman geriye dönüp bakmayacağız her zaman ileriye bakacağız. Bıraktığımız yerden devam edeceğiz. Artık gün birlik olma, eser ve hizmet yapma günüdür. Bu anlayışla güzel şeyler yapmaya devam edeceğiz.” dedi.

 

“MERKEZDE TEK BELEDİYE OLMAK BİZİ HIRSLANDIRACAK”

Adana merkezde tek AK Belediyenin Yüreğir olduğunu ve bu durumun da kendilerini daha da hırslandıracağını belirten Başkan Çelikcan, “Adana merkezde AK Partili Belediye olarak biz varız ama Yüreğir’in dışında da bizlere gönül vermiş vatandaşlarımıza el uzatmak bizim boynumuzun borcu oldu. Çünkü bugün AK Belediyecilik tüm Türkiye’ye damgasını vurmuşsa, biz de Yüreğir’den de diğer yerlere uzanacağımızı umut ediyorum. Vatandaşlarımızın her sıkıntısına koşturacağız, aslında sorumluluğumuz daha da çok arttı. Bütün arkadaşlarımız bu bilinçle hareket edecek ve güzel şeyler yapacağız.” diye konuştu.

 

“İNŞALLAH ŞAİBESİZ BİR SEÇİM SONUCU ALINIR”

Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçim sonuçlarına da yapılan itirazları değerlendiren Başkan Çelikcan, “Kanunlarımızda seçim sonuçlarına itiraz süreci var ve itirazlar yasal olarak herkes tanınmış bir hak. Şuanda AK Parti olarak da biz bu süreci işletmiş durumdayız. Şuanda Yüreğir 1 ve Yüreğir 2 Nolu sandıklarda sayımlar devam ediyor. Onun için buradan çıkacak sonuca hepimiz saygılı olacağız. İnşallah, umut ediyoruz ki her hangi bir şaibe olmadan seçim neticesi alınır diye düşünüyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2014, 17:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42