banner6

Adaletgücü’ne bir destekte Adakon Treyler’dan

Süper Amatör Lig İlyas Ayan Sezonu haftaya start alırken, kulüp tarihinde ilk kez SAL’da (Süper Amatör Lig) mücadele edecek olan Adana Adaletgücü Spor Kulübü, play off hedefiyle sezona ‘merhaba’ demeye hazırlanıyor. Bununla birlikte kentin çiçeği burnunda kulübü, bir yandan da Adana’nın büyük ve saygın kurumlardan maddi ve manevi destek almaya devam ediyor.

Adaletgücü’ne bir destekte Adakon Treyler’dan

Serhat ŞANLI

ADANA (İLKHABER) - Süper Amatör Lig İlyas Ayan Sezonu haftaya start alırken, kulüp tarihinde ilk kez SAL’da (Süper Amatör Lig) mücadele edecek olan Adana Adaletgücü Spor Kulübü, play off hedefiyle sezona ‘merhaba’ demeye hazırlanıyor. Bununla birlikte kentin çiçeği burnunda kulübü, bir yandan da Adana’nın büyük ve saygın kurumlardan maddi ve manevi destek almaya devam ediyor.

EKİCİ VE ALADAĞ’DAN TEŞEKKÜR

Adana sanayi sektöründe yaptığı yatırımlarıyla yükselen firmalarından biri olan Adakon Treyler, Süper Amatör Lig’de bu sezon büyük hedefler koyan Adaletgücü Spor Kulübü’ne destek geldi. Spora ve sporcuya desteğiyle tanınan, başarılı olan spor insanları sahiplenmesiyle camianın takdirini kazanan Adakon Treyler’ın sahibi Yasin Sakarya, Adaletgücü SK’ya forma sponsoru olarak desteklerini sundu. Adaletgücü SK Sportif Direktörü Uğur Ekici ve Adaletgücü SK Onur Kurulu Üyesi Ferhat Aladağ, katkılarında dolayı Yasin Sakarya’ya teşekkür etti.

AMATÖR SPORU DESTEKLİYORUM
Amatör futbolun sponsor desteği olmadan ilerlemesinin ve gelişmesinin imkansız olduğunun altını çizen Adakon Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Sakarya, bu anlamda şirketlerinin amatör branşlara yardımcı olmaya devam edeceğini söyledi.

Adaletgücü SK’nın projeleri ve hedeflerinin yanı sıra samimiyetli yaklaşımlarının da verdikleri destekte büyük pay olduğunun altını çizen işadamı Sakarya, sezonun açılmasıyla birlikte müsabakaları da izlemek istediğini ve bu güzel aileye tribünde de desteklerini devam edeceğini sözlerine ekledi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER