banner6

Adanaspor dolu dizgin

Yeni sezon hazırlıklarına sıkı bir antrenman programıyla yoğun geçiren Adanaspor, lige iddialı girmenin hesabını yapıyor. Bolu’da hazırlıklarını sürdüren Turuncu-beyazlılar, Teknik Direktör Mustafa Kaplan nezaretinde güç depolayıp bu sezon hedefine emin adımlarla gitmenin hesabını yapıyor.

Adanaspor dolu dizgin

Firdevs ARSLAN

ADANA (İLKHABER) – Yeni sezon hazırlıklarına sıkı bir antrenman programıyla yoğun geçiren Adanaspor, lige iddialı girmenin hesabını yapıyor. Bolu’da hazırlıklarını sürdüren Turuncu-beyazlılar, Teknik Direktör Mustafa Kaplan nezaretinde güç depolayıp bu sezon hedefine emin adımlarla gitmenin hesabını yapıyor.

Teknik Direktör Mustafa Kaplan, her gün çift antrenman yaptırarak güç depolarken, Adanaspor 28 Temmuz'da sona erecek yoğun kamp döneminde 3 hazırlık maçı daha yapacak.Teknik Direktör Mustafa Kaplan gözetiminde yapılan ilk çalışma koşu, ısınma hareketleriyle başladı.  Antrenmanın ana bölümünde futbolcularımız yardımcı antrenörler eşliğinde anaerobik eşik koşusu, yönsüz oyun ve kenar ortalı gol vuruşu çalışmaları yaptı.  Çift kale maçın ardından antrenman streching ve yer hareketleri ile sona erdi.

BERKAN FIRAT AYRILDI

Bu arada Adanaspor'da Berkan Fırat takımdan ayrıldı. 23 yaşındaki gurbetçi futbolcunun sözleşmesi 1 Temmuz'da sona ererken, yeni bir anlaşma yapılmayınca takımdan ayrıldı. Berkan Fırat, Menemen maçında sakatlanmış ve sezonu da erken kapatmıştı.

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2022, 17:45

EMRE EKİCİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER