banner6

Adanaspor - Menemen maçına korona engeli

Adanaspor’un TFF 1. Ligi 9. haftasında oynayacağı Menemenspor maçı, rakipte oyuncularda korona (Covid-19) virüse yakalananların sayısının artması nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.

Adanaspor - Menemen maçına korona engeli

Serhat ŞANLI

ADANA (İLKHABER) – Adanaspor’un TFF 1. Ligi 9. haftasında oynayacağı Menemenspor maçı, rakipte oyuncularda korona (Covid-19) virüse yakalananların sayısının artması nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.

Menemenspor, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamayla kulüpte 16'sı futbolcu olmak üzere 30 kişide pozitif korona virüs vakasına rastlandığını açıklamıştı. Önceki gün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla Adanaspor maçı öncesi yapılan covid-19 testlerinin sonucu belli olduğu, çıkan sonuçlar neticesinde 2'si futbolcu olmak üzere 4 kişide daha pozitif vakaya rastlandığı ve pozitif vaka sayısının da 34 kişiye ulaştığı belirtildi.

Yapılan ikinci açıklamada da maçın ertelendiğine yer verilerek, 07.11.2020 Cumartesi günü (Bugün) saat 16.00’da Adana 5 Ocak Stadı’nda oynanacak Adanaspor maçının, kulüpteki Covid-19 vaka sayısının artması sonucunda müsabakalarda uygulanacak tedbirlere ilişkin talimatın 7. Maddesinin 8.’nci fıkrasında belirtilen sayının altına düşmüş olması nedeni ile TFF tarafından ileri bir tarihe ertelendiğine yer verildi..

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42