banner6

A.Demirspor’da altyapıda görev dağılımı yapıldı

Adana Demirspor’da altyapıda görev dağılımı yapıldı. Futbol Akademisi, yeni sezonu Altyapı Direktörü ve Teknik Sorumlusu Özgür Zengin’in altyapı hocalarıyla yaptığı toplantıyla belirledi.

A.Demirspor’da altyapıda görev dağılımı yapıldı

Serhat ŞANLI

ADANA (İLKHABER) – Adana Demirspor’da altyapıda görev dağılımı yapıldı. Futbol Akademisi,  yeni sezonu Altyapı Direktörü ve Teknik Sorumlusu Özgür Zengin’in altyapı hocalarıyla yaptığı toplantıyla belirledi.

Buna göre U-19 Teknik Sorumlusu Ali Yılmaz olurken, U-17'de Arman Bozkaya, U-16'da Adnan Avcı, U-15'de Atilla Çalım,  U-14'de İlhan Aydoğdu, U-13-12 ve U-11'de Şenol Erol ile Mutlu Kaya sorumluluk üstlenecek.

Sular’da bulunan Adana Demirspor Tesisleri’nde bir araya gelen ve tüm branş hocalarıyla görüşen Altyapı Direktörü Özgür Zengin, yeni sezonun Adana Demirspor camiasına hayırlı olmasını diledi.

Başta, Kulüp Başkanı Murat Sancak’a teşekkür eden Zengin, “Geçtiğimiz sezon bizlere Süper Lig takımlarının imkanlarını sunan Başkanımıza ve Sportif Direktörümüz Gökhan Göktürk’e  çok teşekkür ederiz.

Yeni sezonda yine tüm branşlarda başarılı olarak Adana Demirspor’a futbolcular kazandırmayı hedefliyoruz. Yeni sezonda bu başarımızı sürdürülebilir hale getirmek için ‘#birliktebaşaracağız’ mesajını tüm spor kamuoyu ile paylaşmak istiyorum.

Süper Lig’e damga vurarak önemli bir sezonu geride bırakan profesyonel takımımızın 2022-2023 sezonunda da başarılı olacağına yürekten inanıyor, yeni sezonun başta camiamıza, teknik heyetimize, taraftarlarımıza, velilerimize ve çalışanlarımıza hayırlı olmasını temenni ederim.” Dedi.

Yapılan toplantı sonrası Adana Demirspor Altyapısında görev dağılımı şöyle oldu;

“U-19 Takımı; Teknik Sorumlu Ali Yılmaz, Yardımcı Antrenör Mehmet Erol, Atletik Performans Cevahir Çaçan, Kaleci Antrenörü Zafer Yılmaz, Analiz Yiğit Özışık..

U-17 Takımı; Teknik Sorumlu Arman Bozkaya, Kaleci Antrenörü Zafer Yılmaz, Yardımcı Antrenör Gökhan Taşbölen, Atletik Performans Cevahir Çaçan, Analiz Yiğit Özışık

U - 16 Takımı; Teknik Sorumlu Adnan Avcı, Analiz ve Yardımcı Antrenör İbrahim Selen, Kaleci Antrenörü Meriç Aslanavlar.

U-15 Takımı; Teknik Sorumlu Atilla Çalım, Analiz ve Yardımcı Antrenör Burhan Şen, Kaleci Antrenörü Meriç Aslanavlar

U-14 Takımı; Teknik Sorumlu İlhan Aydoğdu, Analiz ve Yardımcı Antrenör Burhan Şen, Kaleci Antrenörü Meriç Aslanavlar

 U-13-12 ve 11 Takımı; Teknik Sorumlu Şenol EROL / Mutlu Kaya, Analiz & Yardımcı Antrenör   Ramazan Öztop, Kaleci Antrenörü Ali Ata Taş, Maç izleme, oyuncu izleme komitesi; Sorumlu - Mutlu kaya, Şenol Erol, Gökhan Taşbölen, Futbol Okulları Koordinatörü Canberk Sapmaz, Futbol Okulları Denetim; Mutlu Kaya..

YENİ SEZON HAZIRLIKLARI DEVAM EDİYOR

Bu arada Adana Demirspor, yeni sezon kampı ikinci etabı için bulunduğu İtalya’da hazırlıklarına devam ediyor. Mavi-lacivertliler, yoğun bir antrenman programıyla güç depolarken, önümüzdeki hafta sonu başlayacak olan lige iddialı girmek istiyor.

İtalya'nın Castel di Sangro kentinde hazırlıklarını sürdüren Adana Demirspor, Teknik Direktör Montella yönetiminde dün yaptığı antrenman ısınma hareketleriyle başladı, 5'e 2 top kapma ve pas çalışmasıyla devam etti. Ardından taktik çalışmaları ve çift kale maçla son buldu. 

Montella yoğun program ile futbolcuları hazır hale getirmesinin yanında, ekibe yeni katılan isimlerin de uyumunu sağlamak için özel çalışma programı uyguluyor.

EMRE EKİCİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER