banner6

Başkanlar buluşması

Adana Demirspor Kulüp Başkanı ve aynı zamanda da 1. Lig Kulüpler Birliği Derneği Başkanı da olan Murat Sancak, beraberindeki kulüp başkanlarıyla birlikte TFF Başkanı Nihat Özdemir ile bir araya geldi. Toplantıda ligin ikinci yarısındaki son durum masaya yatırıldı.

Başkanlar buluşması

1. Lig’de mücadele eden 18 kulübün başkanı, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir ile bir araya geldi; sorun ve sıkıntılar masaya yatırılırken, çözüm önerileri üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu.

Adana Demirspor Kulüp Başkanı ve aynı zamanda da 1. Lig Kulüpler Birliği Derneği Başkanı da olan Murat Sancak, dernek çatısı altında yer alan 17 kulüp başkanıyla birlikte TFF’ye çıkarma yaptı. TFF Başkanı Nihat Özdemir ile Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilen görüşmede; Federasyon’un 2020 yılında yaptığı çalışmaların genel bir değerlendirmesi yapıldı, 2020-21 sezonunun ikinci yarısına yönelik beklentiler dile getirildi.

TFF Başkanı Nihat Özdemir’in davetiyle gerçekleştirilen, kulüplerin karşı karşıya olduğu sorun ve sıkıntıların da masaya yatırıldığı toplantıya; TFF 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı, TFF Başkan Vekilleri Erhan Kamışlı, Yılmaz Büyükaydın ve Ali Düşmez, TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Hamit Altıntop, Genel Sekreter Kadir Kardaş, 1. Lig Kulüpler Birliği Derneği Başkan Yardımcısı Ecmel Faik Sarıalioğlu da katıldı.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42