banner6

“Bizim ne yapacağımız önemli”

Son haftalarda özellikle kaçırdığı gollerle tüm dikkatleri üzerine çeken Mehmet Akyüz, Bandırma maçında gol orucunu bozdu. Kaydettiği gol ile şansıszlığını kaldırdığı bbelirten Mehmet Akyüz, “Gol attım mutluyum. Arkadaşlarım da çok sevindi. 6-7 haftadan beri üstümde bayağı uğursuzluk vardı. Bu hafta onu atlattım. Dibba’ya çok teşekkür ediyorum. Al da at dedi, golde biraz korktum ama sonuçta inşallah o şansızlığı kırmışızdır. Umarım samsun maçında da devam eder.

“Bizim ne yapacağımız önemli”

Abdurrahim SAĞ

ADANA (İLKHABER) – Son haftalarda özellikle kaçırdığı gollerle tüm dikkatleri üzerine çeken Mehmet Akyüz, Bandırma maçında gol orucunu bozdu. Kaydettiği gol ile şansıszlığını kaldırdığı bbelirten Mehmet Akyüz, “Gol attım mutluyum. Arkadaşlarım da çok sevindi. 6-7 haftadan beri üstümde bayağı uğursuzluk vardı. Bu hafta onu atlattım. Dibba’ya çok teşekkür ediyorum. Al da at dedi, golde biraz korktum ama sonuçta inşallah o şansızlığı kırmışızdır. Umarım samsun maçında da devam eder.

Baskı olmaması lazım çünkü sonuçta işimiz bu.. Takım için mücadele ediyoruz. Ancak beyin olarak kendinizi kötü hissediyorsunuz. Bu da sahaya yansıyor. Atacağınız gollere, paslara yansıyor. İnşallah yenmişizdir” dedi.

Hedeflerinin halen değişmediğini ve ilk ikiden çıkma şanslarının devam ettiğini ifade eden tecrübeli oyuncu, “Önümüzde zorlu Samsunspor maçı var. Her iki taraf için de zor olacak. İki ekipte çok iyi.. Belki bu ligin en iyi kadrolarına sahip iki takım.. Bireysel olarak baktığınızda iki tarafta da çok iyi futbolcular var. Maçta daha çok isteyen, daha çok mücadele eden kazanacak. İnşallah o taraf biz oluruz.

ZİRVE

Önemli olan bizim ne yaptığımız. Ligde geride 10 hafta kaldı ve 8-9 ve hatta 10’da 10 yaparsak direk çıkacağımıza inanıyorum. Önce bizim ne yaptığımız önemli.. Giresun’un daha zorlu maçları var. Ümraniye’ye gidiyorlar zor bir rakip.. İnşallah orada puan kaybederler. Biz de Samsun’dan galibiyet ile dönersek zaten yukarısı bayağı karışık.. Biz kendi oynayacağımız maçları alırsak ilk ikiden çıkarız.

Rangel, Ezeh de iyi oyuncular. Üçümüzün arasında en iyi kim ise o oynayacak. Kimin oynadığı önemli değil. Takımın kazanması önemli.. İlk ikiden çıkamasak da play-offtan öyle uğursuzlukmuş, çıkamamazlıkmış, penaltı kaçırmış vs. olacağına inanmıyorum. Bu sezon bir şekilde çıkacağız” diye konuştu.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42