banner6

“Bu sene lig zorlu geçecek”

TFF 1. Ligi 14. Haftasında Adana Demirspor’a 1-0 kaybeden BB Erzurumspor’un Teknik Direktörü Erkan Sözeri, “Adana Demirspor’un çok istekli mücadeleci oynayacağını bekledik ve öyle de oldu. Duran toptan gölü buldular ve kazandılar. Ligde küme düşen de, play off’a giden de belli değil. Belki şampiyonluk barajı da düşük olacak ve bu sene lig oldukça zorlu geçecek” dedi.

“Bu sene lig zorlu geçecek”

Emre EKİCİ

ADANA (İLKHABER) - TFF 1. Ligi 14. Haftasında Adana Demirspor’a 1-0 kaybeden  BB Erzurumspor’un Teknik Direktörü Erkan Sözeri, “Adana Demirspor’un çok istekli mücadeleci oynayacağını bekledik ve öyle de oldu. Duran toptan gölü buldular ve kazandılar. Ligde küme düşen de, play off’a giden de belli değil. Belki şampiyonluk barajı da düşük olacak ve bu sene lig oldukça zorlu geçecek” dedi.

Ligde 24 puanla üçüncü sırada yer alan BB Erzurumspor TFF 1. Ligi 14. Haftasında aldığı Adana Demirspor yenilgisi ile dördüncü mağlubiyetini aldı.

Maç sonrası düzenlenen basın toplantısında konuşan Teknik Direktör Erkan Sözeri, “İyi oynadığımız bir maçı kaybettiğimizi düşünüyorum. Buraya kazanmaya geldik, en kötü ihtimal puan almaya gelmiştik. Adana Demirspor da çok istekli coşkulu mücadeleci oynayacağını bekledik öyle de oldu. Duran toptan gölü buldular ve kazandılar. Ben de oyuncularımı tebrik ediyorum. Gerçekten eğer mağlubiyet olacaksa ileriye umut veren oyunla olsun diye hep söyledim. İkinci yarı özelikle girdiğimiz çok pozisyon var. Maalesef değerlendiremedik top bizi sevmedi derler ya öyle oldu. Bu oyunumuzu ve mücadelemizi sürdürdüğümüz sürece iyi şeyler yapacağız” dedi.

Ligin bu yıl zorlu geçeceğine dikkat çeken Sözeri, “Yapacak bir şey yok bundan sonraki maçlara odaklanacağız. Hedefe gideceğiz bundan kuşkumuz yok ve bundan vazgeçmeyeceğiz. Ligde alınan sonuçlar ortada. Belki şampiyonluk barajı da düşük olacak. İkinci yarı çok daha zorlu maçlar olacak ve bu sene lig oldukça zorlu geçecek. Küme düşen de, play off’a giden de belli değil” diye konuştu.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER