banner6

Büyükşehir okulların eksiklerini gideriyor

Adana'daki okullarla yakından ilgilenen ve eksiklerinin giderilmesi konusunda duyarlı olan Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, fırsat buldukça çeşitli okulları ziyaret ediyor.

Büyükşehir okulların eksiklerini gideriyor
Büyükşehir okulların eksiklerini gideriyor

 

 

  ADANA (İHA) - Adana'daki okullarla yakından ilgilenen ve eksiklerinin giderilmesi konusunda duyarlı olan Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, fırsat buldukça çeşitli okulları ziyaret ediyor. 

  Son olarak Yüreğir'deki Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Kız Teknik Meslek Lisesi'ne giden Aldırmaz, burada Okul Müdiresi Habibe Dukan tarafından karşılandı.

  Öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşılaşan hatıra fotoğrafı çektiren Aldırmaz, Müdire Habibe Duman'dan okulun eksikleriyle ilgili bilgi aldı, eksiklerin giderileceği sözünü verdi.

  Habibe Duman, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Okulumuza geldiğiniz için teşekkür ederim. Okul bahçemizde zemin çökmesi var. Bu durum öğrencilerimizin okul bahçesinden yararlanmasını, Beden Eğitimi ve Spor derslerinin yapılmasını güçleştiriyor. Okulumuzun bahçesi asfaltlanırsa çok seviniriz. Ayrıca yine okul bahçemiz için banka ihtiyacımız var" dedi.

  Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz da, ellerinden geldiği kadar okullara ilgi göstermeye çalıştıklarını belirterek, "Bu gençler bizim geleceğimiz. Onlara en iyi imkanları sunmak bizim görevimiz. Gerekli yerlere talimat vereceğim ve en kısa sürede dile getirdiğiniz sorunları çözeceğiz" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42