Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm

- TFF 3. Lig'de ilk hafta maçları bugün oynanan karşılaşmalarla tamamlandı

Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm


İSTANBUL (AA) - TFF 3. Lig'de ilk hafta maçları bugün oynanan müsabakalarla sona erdi.

1. Grup'ta Ci Group Buca, 2. Grup'ta Fethiyespor, 3. Grup'ta ise Altındağ Belediyespor haftayı ilk sırada tamamladı.


- Haftanın sonuçları


1. Grup:

Sultanbeyli Belediyespor-Manisaspor: 0-0

Silivrispor-Erzinspor: 0-1

Artvin Hopaspor-Yomraspor: 0-0

Yeni Orduspor-68 Aksaray Belediyespor: 0-0

Karbel Karaköprü Belediyespor-Şile Yıldızspor: 2-1

Serik Belediyespor-Anagold 24 Erzincanspor: 3-1

Düzcespor-Kızılcabölükspor: 1-0

Tokatspor-Çatalcaspor: 1-2

Ci Group Buca-Çankaya: 4-2


2. Grup:

Büyükçekmece Tepecikspor-Karşıyaka: 1-1

Ofspor-Erbaaspor: 1-1

Elazığ Belediyespor-Ağrı 1970: 1-1

Payasspor-Kocaelispor: 0-1

Cizrespor-Kemerspor 2003: 1-0

Turgutluspor-Fatsa Belediyespor: 1-0

Belediye Derincespor-1877 Alemdağspor: 2-0

Fethiyespor-Erokspor: 3-0


3. Grup:

Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Bayrampaşa: 0-1

Batman Petrolspor-1954 Kelkit Belediyespor: 2-1

Nevşehir Belediyespor-Diyarbekirspor: 1-1

Yozgatspor 1959-Osmaniyespor: 0-0

Karacabey Belediyespor-Pazarspor: 0-0

Gölcükspor-Altındağ Belediyespor: 0-2

Muğlaspor-Nazilli Belediyespor: 1-1

Halide Edip Adıvarspor-Somaspor: 1-2

Modafen-Darıca Gençlerbirliği: 0-1


- Puan durumu

Ligde ilk haftanın ardından iki grupta puan durumu şöyle oluştu:

1. Grup:

1.Cİ GROUP BUCA

1

1

0

0

4

2

2

3

2.SERİK BELEDİYESPOR

1

1

0

0

3

1

2

3

3.ÇATALCASPOR

1

1

0

0

2

1

1

3

4.KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR

1

1

0

0

2

1

1

3

5.DÜZCE SPOR

1

1

0

0

1

0

1

3

6.ERZİN SPOR A.Ş.

1

1

0

0

1

0

1

3

7.68 AKSARAY BELEDİYE SPOR

1

0

1

0

0

0

0

1

8.ARTVİN HOPASPOR

1

0

1

0

0

0

0

1

9.SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR

1

0

1

0

0

0

0

1

10.YENİ ORDUSPOR

1

0

1

0

0

0

0

1

11.YOMRA SPOR

1

0

1

0

0

0

0

1

12.ŞİLE YILDIZSPOR

1

0

0

1

1

2

-1

0

13.TOKATSPOR A.Ş.

1

0

0

1

1

2

-1

0

14.KIZILCABÖLÜKSPOR

1

0

0

1

0

1

-1

0

15.SİLİVRİSPOR

1

0

0

1

0

1

-1

0

16.ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ

1

0

0

1

2

4

-2

0

17.ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR

1

0

0

1

1

3

-2

0

18.MANİSASPOR

1

0

1

0

0

0

0

-5


2. Grup:


TFF 3. Lig
Grup 02

TakımlarOGBMAYAVP -------------------------- --- --- --- --- --- --- --- --- 1. FETHİYESPOR1 1 0 0 3 0 3 3 2. BELEDİYE DERİNCESPOR1 1 0 0 2 0 2 3 3. CİZRESPOR1 1 0 0 1 0 1 3 4. KOCAELİSPOR1 1 0 0 1 0 1 3 5. TURGUTLUSPOR1 1 0 0 1 0 1 3 6. AĞRI 1970 SPOR1 0 1 0 1 1 0 1 7. BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR1 0 1 0 1 1 0 1 8. ELAZIĞ BELEDİYESPOR1 0 1 0 1 1 0 1 9. ERBAASPOR1 0 1 0 1 1 0 1 10. KARŞIYAKA1 0 1 0 1 1 0 1 11. OFSPOR1 0 1 0 1 1 0 1 12. KOZAN SPOR FK0 0 0 0 0 0 0 0 13. FATSA BELEDİYESPOR1 0 0 1 0 1 -1 0 14. KEMERSPOR 20031 0 0 1 0 1 -1 0 15. PAYASSPOR1 0 0 1 0 1 -1 0 16. 1877 ALEMDAĞSPOR1 0 0 1 0 2 -2 0 17. EROKSPOR1 0 0 1 0 3 -3 0


3. Grup:


TFF 3. Lig
Grup 03

TakımlarOGBMAYAVP ------------------------------- --- --- --- --- --- --- --- --- 1. ALTINDAĞ BELEDİYESPOR1 1 0 0 2 0 2 3 2. BATMAN PETROLSPOR1 1 0 0 2 1 1 3 3. SOMASPOR1 1 0 0 2 1 1 3 4. BAYRAMPAŞA1 1 0 0 1 0 1 3 5. DARICA GENÇLERBİRLİĞİ1 1 0 0 1 0 1 3 6. DİYARBEKİRSPOR1 0 1 0 1 1 0 1 7. MUĞLASPOR1 0 1 0 1 1 0 1 8. NAZİLLİ BELEDİYESPOR1 0 1 0 1 1 0 1 9. NEVŞEHİR BELEDİYESPOR1 0 1 0 1 1 0 1 10. KARACABEY BELEDİYESPOR1 0 1 0 0 0 0 1 11. OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ1 0 1 0 0 0 0 1 12. PAZARSPOR1 0 1 0 0 0 0 1 13. YOZGATSPOR 19591 0 1 0 0 0 0 1 14. 1954 KELKİT BELEDİYESPOR1 0 0 1 1 2 -1 0 15. HALİDE EDİP ADIVARSPOR1 0 0 1 1 2 -1 0 16. MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR1 0 0 1 0 1 -1 0 17. MODAFEN1 0 0 1 0 1 -1 0 18. GÖLCÜKSPOR1 0 0 1 0 2 -2 0


- Gelecek haftanın programı:


1. Grup:

Yomraspor-Tokatspor

Erzinspor-Ci Group Buca

Anagold 24 Erzincanspor-Karbel Karaköprü Belediye

68 Aksaray Belediye-Serik Belediyespor

Çankaya-Düzcespor

Çatalcaspor-Sultanbelyi Belediyespor

Kızılcabölükspor-Artvin Hopaspor

Şile Yıldızspor-Silivrispor

Manisaspor-Yeni Orduspor


2. Grup:

Fatsa Belediyespor-Belediye Derincespor

Ağrı 1970-Payasspor

Erbaaspor-Büyükçekmece Tepecikspor

Kemerspor 2003-Turgutluspor

Karşıyaka-Kozanspor

1877 Alemdağspor-Ofspor

Erokspor-Cizrespor

Kocaelispor-Fethiyespor


3. Grup:

Osmaniyespor-Karacabey Belediyespor

1954 Kelkit Belediyespor-Yozgatspor 1959

Pazarspor-Nevşehir Belediyespor

Altındağ Belediyespor-Muğlaspor

Darıca Gençlerbirliği-Halide Edip Adıvarspor

Bayrampaşa-Gölcükspor

Somaspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor

Nazilli Belediyespor-Batman Petrolspor

Diyarbekirspor-Modafen






















YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER