banner6

Genç yönetmenler ödülleri kaptı

ÇEP Anadolu Ticaret Meslek Lisesi Radyo-Televizyon Bölümü'nce organize edilen; 'Kısa Metraj Film Yönetmenliği Yarışması'nda dereceye giren öğrencilere düzenlenen törenle ödülleri takdim edildi.

Genç yönetmenler ödülleri kaptı

Genç yönetmenler ödülleri kaptı

 

   ADANA (İHA) - ÇEP Anadolu Ticaret Meslek Lisesi Radyo-Televizyon Bölümü'nce organize edilen; 'Kısa Metraj Film Yönetmenliği Yarışması'nda dereceye giren öğrencilere düzenlenen törenle ödülleri takdim edildi. 

  Radyo-Televizyon Bölümü öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen ve konunun serbest olduğu yarışmada hazırlanan kısa metrajlı filmler, içerdiği sosyal mesajları ile de dikkat çekti. ÇEP Anadolu Ticaret Lisesi'nce gerçekleştirilen; 'Benim Mesleğim' konulu etkinlik kapsamında yapılan ve 'Televizyon Gazeteciliği' konusunun ele alındığı söyleşinin ardından düzenlenen ödül töreninde dereceye giren öğrencilere çeşitli ödüller ile birlikte 'sertifika' takdim edildi.

  Eserlerin sadece 'yönetmenlik' açısından değerlendirildiği, ödüllerin de buna göre verildiği ifade edilirken, Tuğçe Çil söz konusu yarışmada birincilik elde ederken, Turan Alparslan ikinci, Yiğit Tekin de üçüncü oldu. Övülcan Aksoy, Seyit Saltık, Mustafa Pektür ve Volkan Pınar da 'mansiyon' ödülüne layık görüldü.

  Öğrencilere ödülleri de; Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) Yönetim Kurulu Başkanı Cafer Esendemir, ÇGC Yönetim Kurulu Üyesi Durmuş Ali Başkan, Kanal B Adana Temsilcisi Sema Erdoğan, NTV Adana Bölge Temsilcisi Hamza Gül, TRT Çukurova eski Bölge Müdürü Gürses Vargül tarafından takdim edildi. ÇEP Anadolu Ticaret Lisesi Okul Müdürü Uğur Özcan da ödül törenine katılan gazetecilere teşekkür ederek, öğrencileri de başarılarından dolayı kutladı. 

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42