banner6

Geri döndüler

Mavi Şimşeklerde yeni sezonun ilk hazırlık kampı, Adana’da devam ediyor. Her geçen gün temponun arttığı kampa yeni isimler de katılıyor.

Geri döndüler

Emre EKİCİ

ADANA(İLKHABER) - Teknik heyetten ‘özel izin’ alan Levent Ayçiçek ve Hamidou Traore de kampa katılıp, takımla birlikte çalışmalara başladı. Adana Demirspor’da yeni sezon hazırlıkları sürerken, teknik heyetten ‘özel izin’ alan futbolcular da bir bir kampa katılmaya başladı. Vatani görevini yerine getiren Sezer Özmen’den sonra Levent Ayçiçek ve Hamidou Traore de kampa katılan isimler arasında yer aldı.

LEVENT KAMPA KATILDI

Teknik Direktör Ümit Özat’tan ‘özel izin’ alan Ümit Özat, önce sağlık kontrolünden geçirildi, sonrasında da kendisi için özel olarak hazırlanan program kapsamında kamptaki ilk çalışmasını gerçekleştirdi. Takım arkadaşlarıyla da hasret gideren 25 yaşındaki ‘on numara’yı sıkı bir idman programı bekliyor. Her iki ayağını da kullanıp, orta sahanın her iki kanadında da görev yapabilen Levent Ayçiçek, geçtiğimiz sezon ligde 12 maçta 525 dakika görev yapıp, bir gol ve bir asistle oynamıştı.

ÖNCE DÜĞÜN SONRA KAMP

Adana Demirspor Tesisleri’nde gerçekleştirilen hazırlık kampına katılan bir diğer isim de Hamidou Traore oldu. Malili futbolcu, ülkesindeki düğünü nedeniyle Teknik Direktör Ümit Özat’tan özel izin almıştı. 23 yaşındaki genç futbolcu, önce kapsamlı bir sağlık kontrolünden geçti, ardından da Adana Demirspor Tesisleri’nde takımdan ayrı olarak düz koşu yaptı. Traore’nin, kısa bir süre sonra takımla birlikte çalışmalara katılacağı öğrenildi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER