banner6

Kaplan ‘Adana’ya döndü

Adanaspor’un ‘Bolu Kampı’ tamamlandı. 28 Haziran-28 Temmuz tarihleri arasını kapsayan bir aylık süreçte; iki ayrı kamp gerçekleştiren Toros Kaplanı, dün sabah yaptığı çalışmanın ardından kente döndü. Teknik Direktör Mustafa Kaplan, oyuncularına 3 günlük izin verdi. Turuncu-beyazlılar, ligde 14 Ağustos’ta Tuzlaspor ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını, Adana’da yapacağı çalışmalarla sürdürecek.

Kaplan ‘Adana’ya döndü

Aydın GÖKÇEOĞLU

ADANA(İLKHABER) – Toros Kaplanı, lige bileniyor. Bolu’da iki ayrı etaptan oluşan 30 günlük bir kamp gerçekleştiren turuncu-beyazlılar kente döndü. Teknik Direktör Mustafa Kaplan’ın verdiği 3 günlük iznin ardından çalışmalar, 30 Temmuz’da yeniden başlayacak.

‘BOLU KAMPI’ TAMAMLANDI

Yeni sezon hazırlıklarının ilk ayağında Adana’da; Osman Yereşen Tesisleri’nde yaptığı kampla başlayan Adanaspor, sonrasında Bolu’nun yolunu tuttu. Haziran-28 Temmuz tarihleri arasını kapsayan bir aylık süreçte; iki ayrı kamp gerçekleştiren turuncu-beyazlılar, oynadığı hazırlık maçlarıyla da kendini sınadı. Yaptığı transferlerle de kadrosunu güçlendiren Toros Kaplanı’nda ‘Bolu Kampı’ da dün sabah saatlerinde yapılan çalışmayla tamamlandı.

KAPLAN’DAN 3 GÜNLÜK İZİN

Teknik Direktör Mustafa Kaplan, sabah idmanının ardından oyuncularına 3 günlük izin verdi. Turuncu-beyazlılar, 31 Temmuz’da yeniden top başı yapacak. Çalışmalar, Osman Yereşen Tesisleri’nde devam edecek. Yeni sezonun ilk sınavında; 14 Ağustos’ta Tuzlaspor’u ağırlayacak olan Adanaspor, bu maçın hazırlıklarını da Adana’da; kendi evinde yaptığı idmanlarla sürdürecek.

TRANSFER ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Öte yandan; Hasan Hüseyin Akınay, Ahmet Kıvanç, Emre Kaplan, Hüseyin Öztürk, Burak Çamoğlu, Ferhat Katipoğlu, Sefa Etöz, Özcan Aydın, Burak Çoban ve Hadi Sacko gibi isimleri kadrosuna katan Adanaspor’da transfer çalışmaları da sürüyor. Turuncu-beyazlı yönetimin, Teknik Direktör Mustafa Kaplan’ın raporu doğrultusunda oluşturduğu listedeki isimlerle görüşmelerini sürdürdüğü; Kayserispor'dan Kevin Luckassen’ın da listede yer alan futbolcular arasında yer aldığı öne sürüldü.

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2022, 18:07

EMRE EKİCİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER