banner6

Kaplan Lidere karşı

Adanaspor, TFF 1. Ligi 23. Hafta maçında Giresunspor’u konuk ediyor. Tüm hesaplarını galibiyet üzerine yapan turuncu-beyazlılar, lideri puansız göndermenin hesabını yapıyor. Yeni Adana Stadyumu’nda saat 13.30’da başlayacak karşılaşmada Kocaeli Bölgesi üst klasman hakemi Alper Çetin’in düdük çalacak ve TRT SPOR’dan naklen yayınlanacak.

Kaplan Lidere karşı

Emre EKİCİ

ADANA (İLKHABER) –Adanaspor, TFF 1. Ligi 23. Hafta maçında Giresunspor’u konuk ediyor. Tüm hesaplarını galibiyet üzerine yapan turuncu-beyazlılar, lideri puansız göndermenin hesabını yapıyor. Yeni Adana Stadyumu’nda saat 13.30’da başlayacak karşılaşmada Kocaeli Bölgesi üst klasman hakemi Alper Çetin’in düdük çalacak ve TRT SPOR’dan naklen yayınlanacak.

TFF 1.ligi 23 hafta maçında lider Giresunspor’u konuk edecek olan Adanaspor, kritik karşılaşmanın hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı. Emrah Bayraktar ile istikrarlı bir grafik çizen Akdeniz ekibi, lideri puansız göndermenin hesabını yapıyor.

Adanaspor, 26 puanla ligde 12. sırada yer alırken, lider Giresunspor 50 puan ile en yakın rakibinden 4 puan önde bulunuyor. Ligde aldıkları her puanın önemli olduğunu belirten Adanaspor Teknik Direktörü Emrah Bayraktar, “Ligdeki durumumuz belli ve aldığımız her puan bizim için çok önemli. Her hafta oyunumuzu geliştirip, mücadelemizi de ligin sonuna kadar sürdüreceğiz. Önümüzde yine zorlu bir maç var. Giresun karşısında da puan ya da puanlar almayı hedefliyoruz.” Dedi.

Yeni Adana Stadyumu’nda saat 13.30’da başlayacak karşılaşmada Kocaeli Bölgesi üst klasman hakemi Alper Çetin’in düdük çalacak. Yardımcıları olarak ise Mehmet Şahan Yılmaz ile Kemal Elmas görev yapacak ve maç TRT SPOR’dan naklen yayınlanacak.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER