Mehmet Altıparmak: Çekişmeli bir maç oldu

Hatayspor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak ise yapılan mücadelenin iyi olduğuna değindi.

Mehmet Altıparmak:  Çekişmeli bir maç oldu

ADANA (İLKHABER) -  Hatayspor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak ise yapılan mücadelenin iyi olduğuna değinerek şöyle konuştu;

“Çok önemli bir karşılaşmaydı. Maçtan önce buraya kazanmaya geldik diye söylemiştim. Maçın başından sonuna kadar sahada inanılmaz bir mücadele vardı. Bugünkü maç iki tarafın da sahası değildi sudan dolayı. Ama inanılmaz bir mücadele oldu. Özellikle maçın ikinci yarısında gölü attıktan sonra ondan sonra maçı koparacak pozisyonlar bulduk. Rakibin de pozisyonları var.

Çok zevkli ve çekişmeli bir karşılaşma oldu. İki zirve takımının adına yakışır bir mücadelesi oldu. Maçın sonlarında yakaladığımız avantajı kaybettik. Ama mücadeleden dolayı oyuncularımı yürekten kutluyorum. Böyle zor bir deplasmanda inanılmaz mücadele ederek 1 puan aldık.

Rakibimizi kendimize yaklaştırmadık. Bu anlamda bu bizim için çok önemliydi. Bu maçı unutacağız. Buraya gelen taraftarlarımıza teşekkür ediyorum, inanılmaz desteklediler bizi. Maçı unutacağız haftaya oynayacağımız Erzurum maçı var. Ona hazırlanacağız.

Bugün maçın başından sonuna kadar istekli arzulu iki takımında mücadelesi oldu. İnanılmaz Adana Demirspor taraftarı var, maçın sonundan başına kadar takımını itti. Beraberlik belki iki takım için de oyunun hakkı olabilir ama biz özellikle yaptığımız mücadele isteğimiz arzumuz beni en çok memnun etti. Artık 9 maçımız kaldı.

Her maçı kazanmaya oynadık. Burada da kazanmaya geldik. Oyunu çirkinleştirmedik. Adana Demirspor müthiş bir hamle yaptı. Ligin en formda takımı. İçerde-dışarda müthiş gidiyorlar. Onları kendimize yaklaştırmadık. Aramızdaki 8 puanlık fark korunmuş oldu. Zirve yarışı bizim adımıza belki yaklaştı ama bu sonuca en fazla Erzurumspor sevinmiştir diye düşünüyorum.

Biz kendi adımıza bakıyoruz ve bizim adımıza kötü bir sonuç değil. Tek üzüntümüz son dakikalarda kaçırdığımız 3 puan”

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2020, 17:57

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2