banner6

“Önemli olan kalan maçların çoğunu almak”

Bandırma maçında attığı gol ile adeta yeniden hayat bulan Sinan Kurt hırsıyla dikkat çekiyor. Maça iyi hazırlandıklarını belirten Sinan Kurt, “İyi hazırlandık, hocamızın dediklerini yerine getirmeye çalıştık. Rakibin de erkenden kırmızı kart görmesi avantajımıza oldu. Oyunda yer olarak benim için çok fark etmiyor. Hocadan hocaya değişiyor.

“Önemli olan kalan maçların çoğunu almak”

Emre EKİCİ

ADANA (İLKHBAER) –Bandırma maçında attığı gol ile adeta yeniden hayat bulan Sinan Kurt hırsıyla dikkat çekiyor. Maça iyi hazırlandıklarını belirten Sinan Kurt, “İyi hazırlandık, hocamızın dediklerini yerine getirmeye çalıştık. Rakibin de erkenden kırmızı kart görmesi avantajımıza oldu. Oyunda yer olarak benim için çok fark etmiyor. Hocadan hocaya değişiyor.

Benim için 6, 8, 10 olarak oynamak çok fark etmiyor. Hücuma destek vermeyi daha çok severim. Samet hocamız bana güvendi. Kendisine teşekkür ediyorum. Kendisini mahcup etmemek için elimden geleni yaptım. Hafta benim için olumlu geçti” dedi.

Hedefe ulaşmak için kalan maçların çoğunu almak gerektiğini ifade eden Sinan, “Son haftalara doğru herkes birbiriyle oynayacak. Bizim için önemli olan önümüzdeki maçların çoğunu almak. Üst sıralarda illaki puan kayıpları olacak. Bizim hedefimize gitmemiz için çok maç almamız gerekecek. Elimizden geldiğince tüm maçları almamız gerekiyor ki istediğimiz hedefe ulaşalım.

SAMSUNSPOR MAÇI

Zor bir maç olacak. Biliyoruz. Ona göre hazırlanmamız lazım. İstediğimiz oyunu sergiledikten sonra herkesi yenebileceğimizi düşünüyorum” diye konuştu.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42