banner6

SIKI ÇALIŞIYORLAR

SIKI ÇALIŞIYORLAR

Emre EKİCİ

ADANA(İLKHABER) - Adana Demirspor, işi sıkı tutuyor ve yeni sezon öncesinde yoğun bir kamp dönemi geçiyor. Teknik Direktör Ümit Özat, sabah ve akşam olmak üzere öğrencilerine her gün çift antrenman yaptırıyor. Çalışmalar yorucu olduğu kadar, renkli ve eğlenceli geçiyor.

Mavi-lacivertliler, yeni sezonun ilk hazırlık kampını Adana’da kendi tesislerinde gerçekleştiriyor. Önce kapsamlı bir sağlık taramasından geçip, vücut kitle indeksleri tek tek ölçülen futbolcular, kendileri için hazırlanan özel çalışma programına da harfi harfine uyuyor.

HER GÜN ÇİFT İDMAN

Adana Demirspor, yeni sezona sıkı hazırlanıyor. Teknik Direktör Ümit Özat’ın oluşturduğu program kapsamında 1 Temmuz itibariyle top başı yapan Mavi Şimşekler, yeni sezonun ilk hazırlık kampını da 12 Temmuz’da tamamlayacak. 2 günlük bir iznin ardından ikinci etap kamp çalışması, 14 Temmuz’da Bolu’da gerçekleştirilecek. Deneyimli teknik adam, sıcak hava nedeniyle de Adana’daki kampta oyuncularına sabah saat 07.00, akşam da saat 19.00 olmak üzere günde çift idman yaptırıyor.

FORMA SAVAŞI KIZIŞTI

Antrenmanlar dışında oyuncular, kendileri için özel olarak hazırlanan program kapsamında da bireysel çalışmalar gerçekleştiriyor. Adana Demirspor Tesisleri’nde yapılan idmanlarda yoğun olduğu kadar da keyifli ve de neşeli geçiyor. Ümit Özat, yaptırdığı birbirinden ilginç çalışma taktikleriyle hem oyuncuları fiziksel açıdan, hem de mental anlamda onları lige hazır hale getirmeye çalışıyor. Forma rekabetinin iyice kızıştığı mavi-lacivertlilerde oyuncular, teknik heyetin gözüne girebilmek için de kıyasıya bir ‘forma savaşı’ içine girdi. Takım içinde yaşanan bu tatlı rekabet de Teknik Patron Ümit Özat’ın yüzünü güldürüyor.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42