banner6

‘Süper Lig’ temennisi

Adana Valisi Süleyman Elban’dan mavi-lacivert ziyaret. Ligde hedefini ‘şampiyonluk’ olarak belirleyen Adana Demirspor’da yöneticilerle bir araya gelip, teknik heyet ve futbolculara da baklava ikram eden Vali Elban, “İnşallah Adana Demirspor, ‘Play-off’a kalmadan ‘Süper Lig’e yükselir” mesajını verdi.

‘Süper Lig’ temennisi

Adana Valisi Süleyman Elban, Türkiye’nin neresine giderse gitsin, hep Adana Demirspor’dan bahsedildiğini duyduğunu ifade ederek, “Bu sene inşallah Adana Demirspor, ‘Play-off'a kalmadan ‘Süper Lig'e yükselir” temennisinde bulundu.

‘BAKLAVA’ JESTİ

Vali Elban’dan mavi-lacivert ziyaret. Fatih Terim Kamp Merkezi’nde Adana Demirspor 2. Başkanı Remzi Kar ve Basın Sözcüsü Savaş Çokduygulu ile bir araya gelip, tesisleri de gezen Süleyman Elban, teknik heyet ve futbolculara da baklava ikram etti. Remzi Kar’ın kendisine hediye ettiği ve üzerinde kendi isminin yazdığı forma karşısında duygulanan Elban, ligin ikinci yarısı öncesinde Mavi Şimşekler’e başarı diledi.

‘SÜPER LİG’ VURGUSU

Adana Demirspor’un, Türkiye’nin köklü kulüplerinden biri olduğuna dikkat çeken Adana Valisi Süleyman Elban, “Ligin ikinci yarısında Adana Demirspor’a başarılar diliyorum. Takımda özellikle Mehmet Akyüz'ü takip ediyorum. Türkiye'nin neresine gidersem gideyim Adana Demirspor'dan bahsedildiğini duyuyorum. Bu sene inşallah Adana Demirspor, ‘Play-off'a kalmadan ‘Süper Lig'e yükselir” dedi.

‘DESTEK’ ÇAĞRISI

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Adana Demirspor İkinci Başkanı Remzi Kar da; “Hedefimiz; başkanımız Sayın Murat Sancak'ın önderliğinde Adana Demirspor'u hak ettiği yere; ‘Süper Lig'e çıkarmaktır. Tüm taraftarlarımızı ve spor kamuoyunu başkanımız Murat Sancak'a destek olmaya davet ediyorum” yorumunu yaptı. Vali Süleyman Elban, teknik heyet ve futbolcularla antrenman sahasında bir süre sohbet ettikten sonra tesislerden ayrıldı.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER