Tütüneker: Biz devam ediyoruz

Adana Demirspor, sahasında konuk ettiği Hatayspor ile 1-1 berabere kaldı. Maç sonrası yapılan basın toplantısında konuşan Adana Demirspor’un Teknik Direktörü Uğur Tütüneker, zeminin kötü olmasından dolayı sıkıntılı olduğunu ancak mücadeleden memnun olduğunu söyledi.

Tütüneker: Biz devam ediyoruz

Serhat ŞANLI

ADANA (İLKHABER) - Adana Demirspor, sahasında konuk ettiği Hatayspor ile 1-1 berabere kaldı. Maç sonrası yapılan basın toplantısında konuşan Adana Demirspor’un Teknik Direktörü Uğur Tütüneker, zeminin kötü olmasından dolayı sıkıntılı olduğunu ancak mücadeleden memnun olduğunu söyledi.

İlk yarı kaçırılan pozisyonlara dikkat çeken Tütüneker, “Bugün aslında bizim lehimize değil aleyhimize oldu. Takım çok istekliydi. Bu maçta da çok istedi. İlk yarı iki üç tane pozisyonumuz var. Volkan, Mehmet Akyüz veya Erkan doğru düzgün topları süremedi. Devamlı takılmalar oldu sıkıntı yaşadık. Ondan dolayı aleyhimize oldu” dedi.

Yollarına devam ettiklerini ve Süper Lig’e çıkacaklarını belirten Tütüneker şu bilgilere yer verdi;

“Mücadele açısından baktığımız zaman iyi mücadele ettik. Zemin kuru olsaydı hakikaten birkaç pozisyon kaçırdık. Onları kaçırmamız lazımdı. Ancak yapacak bir şey yok. Biz iddianın tam içindeyiz. Biz devam ediyoruz. Allah nasip ederse bir üst lige çıkacağız.

Adana Demirspor hakikaten istekli, arzulu. Zemin bugün sıkıntılıydı ama mücadeleden dolayı memnunum. İkinci yarı tamamen ablukaya almak isterdik ama bireysel hatalar yaptık. Maçtan önce riske girmeyin dedim, derin pas atmayın ama bir top kaybı gol yememize neden oldu. Sonrasında yüksek toplarla gelmeye başladık ve golü bolduk. Bir puan iyidir diye düşünüyorum. Yolumuza devam ediyoruz hedefimiz bir üst lig.

Bu hafta 6 günde üçüncü maçı oynuyoruz. Fizik olarak iyiyiz. Artık önümüzdeki maça iyi hazırlanıp deplasmanda galibiyet ile dönmek istiyoruz.”

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2020, 17:57

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2