Sporun Gülen Yüzü…

Sporun Gülen Yüzü…                                                    

M. Emin KAÇAY

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin tarafından spor alanında önemli çalışmalar görüyoruz. Özellikle geçtiğimiz yıl başlanan ve bu yıl ikincisi düzenlenen  “Sporun Gülen Yüzü” turnuvası Adana’mız için güzel bir etkinlik bence..

Ayrıca bu yıl “Sporun Gülen Yüzü” turnuvasının teması ise “Adanaspor Şehitleri Anısına ve Ali Hikmet Aydınoğlu (Coral Hoca) Onuruna” olarak belirlenmiş. Açılış ve gösteri maçı önceki gün (Cuma) Adanaspor ve Adana Demirspor’da forma giymiş şöhretleri bir araya getirdi.

Adana’nın güzide iki takımının geçmişte formalarını giymiş, gönül vermiş oyuncuları birlik, beraberlik ve kardeşlik vurgusunu yaptıkları maç büyük beğeni topladı.

Umarım turnuva daha uzun yıllar devam eder ve Adanaspor’a ve Adana Demirspor’a emek veren sporcularımız hep kardeşlik içerisinde turnuvada buluşurlar.

Unutmayın turnuva kapsamında ilk karşılaşma 10 Eylül Salı günü 15:00’de Yüzüncüyılspor-Seyhanspor maçı ile başlayacak. Ardından saat 16:30’da Kuzey Adanaspor-Çukurovaspor maçı oynanacak.

Galip takımlar 12 Eylül Perşembe günü saat 16:30’da şampiyonluk maçı için sahaya çıkarken ilk maçın mağlupları 15:00’te üçüncülük mücadelesi verecek. Maçlar Gençlik Stadı’nda oynanacak.

Tüm sporseverlerin bu nemli ve güzel turnuvayı izlemesini tavsiye ederim. Başta Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin ile emeği geçenlere teşekkür ediyor ve daha uzun yıllar devam etmesini diliyorum…

YORUM EKLE

banner2