ASKİ, İmamoğlu’nun su sorununu çözüyor

İmamoğlu İlçesi’nde yaz aylarında küçük bir arızada dahi tüm ilçenin suyu kesiliyordu. ASKİ Adana Su ve Kanalizasyon İdaresi, bu sorunu ortadan kaldırmak ve vatandaşların dört mevsim su sıkıntısı çekmemesi adına çalışmalara erkenden başladı.

ASKİ, İmamoğlu’nun su sorununu çözüyor

ADANA (İLKHABER) - Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ), Adanalılara kesintisiz su hizmeti vermek için şehrin dört bir yanında durmaksızın çalışıyor.

İmamoğlu İlçesi’nde yaz aylarında küçük bir arızada dahi tüm ilçenin suyu kesiliyordu. ASKİ Adana Su ve Kanalizasyon İdaresi, bu sorunu ortadan kaldırmak ve vatandaşların dört mevsim su sıkıntısı çekmemesi adına çalışmalara erkenden başladı. İçme suyu şebekesinin ana vanalarının bakımını ve değişimini yapan ASKİ ekiplerinin çalışmaları tamamlandığı zaman ilçedeki sorun tamamen ortadan kalkacak.

“ İMAMOĞLU’NA KESİNTİSİZ SU” İmamoğlu’ndaki vatandaşların memnuniyetini arttırmayı hedeflediklerini dile getiren Adana Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Rahmi Pekar, ‘’Çalışmalarımız tamamlandığında İmamoğlu İlçesi’ndeki su sorunu tamamen ortadan kalkacak. Artık vatandaşlarımızın suyu kesilmeyecek. Biz, Adana’nın her bölgesine eşit şekilde hizmet götürüyoruz. Personellerimiz tüm aksaklıkları gidermek için canla başla çalışıyor. Kendi ekiplerimiz ve imkanlarımız doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz neticesinde kentimizi daha yaşanabilir bir hale getireceğiz. Desteklerini bizlerden esirgemeyen Adana Büyükşehir Belediye Başkanımız Hüseyin Sözlü’ye de çok teşekkür ediyorum.’’ şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2016, 19:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2