Reklam
Reklamı Geç
Video Önü Reklam
Reklam

VAHŞET


BAYRAM BULUT
ADANA (İLKHABER)-Bir gün önce bakamadığı için sahibi tarafından verilen köpek, arabanın arkasına bağlanarak sürüklenerek öldürüldü.
Hayvanlara yönelik canice yapılan işkencelere bir yenisi eklendi. İnsanın vicdanını sızlatan olay Mersin’in Erdemli İlçesi’nde yaşandı. Rottweiler cinsi olduğu anlaşılan bir köpek, 33 VFL 69 plakalı aracın arkasına bağlanarak sürüklenerek öldürüldü. Yaşanan bu vahşet dolu dakikalar başka bir sürücü tarafından saniye saniye kaydedildi. Görüntüyü çeken sürücünün uyarılarına rağmen vahşeti gerçekleştiren kişi aracını sürmeye devam etti. Önce aracın arkasında koşan ve daha sonra ise, yerde sürüklenerek giden köpek hayatını kaybetti.
SOSYAL MEDYADA GÖRÜNTÜLER PAYLAŞILDI
Yaşanan bu vahşet dolu görüntüler sosyal medya da yayınlandı. Yayınlanan görüntülerde görüntüyü çeken sürücü, “Mersin’in Erdemli ilçesinde bir pikabın arkasında köpeği bağlayarak sürüklüyor. Köpek az önce koşuyordu şuan ölmüş vaziyette” ifadelerini kullanıyor. Üstelik daha sonra duran kişi hiç bir şey olmamış gibi aracından inerek köpeğin üzerine basıp birde poz veriyor. Duruma tepki gösteren kişilere sürücünün silah çektiği iddiaları sosyal paylaşım sitesinde yapılan paylaşımlarda yer aldı.

SÜRÜCÜYE TEPKİLER SÜRÜYOR
Sosyal medyada görüntüleri izleyenler sürücüye adeta ateş püskürdü. Yapılan paylaşımlarda şu ifadelere yer verildi,”Tuğba Özcan Hanım'ın sahiplendirdiği ''can'' bu şekilde geri getiriliyor. Aracın arkasına bağlayıp yol boyunca sürükleyerek. Çocuk melek oldu. Arkasından giden vatandaş kornalar ile durdurmaya çalışıyor ama nafile. gözü dönmüş canavar, tepki verenlere de silah çekiyor. Neler oluyor bu insanlara? Bu canilik gittikçe artıyor. Susmayın tepki verin. Herkes şikayetini yapsın cezasız kalmamalı bu bu kişi.”
“KÖPEĞİ DÜN VERMİŞTİK”
Köpeği sahiplensinler diye verdiklerini savunan bir sosyal medya kullanıcısı ise, “Arkadaşlar bu köpek bizim. Dün sahiplendirdik bugün böyle evimize kadar getirdi. Bu köpeğin hakkı bu değildi. Hiç bir hayvanın hakkı bu değil, sendeki canın aynısı onda da var. Gördüğünüz gibi araba pikap arkasında sürüklemek yerine içine koyup getirseydin. Arkanda sürükleyip ölü haliyle sürüyemezsin. Tepkiler karşısında çevrendekilere silah çekerek kendini savunamazsın. Sen insan değilsin. İster ceza al, ister hapis yat bu köpeğin tek bir tırnağı bile geri gelmeyecek.” ifadelerini kullandı.

BİMER’E ŞİKAYET EDİLDİ
Yapılan olaya tepkiler çığ gibi büyüme devam ederken, bazı vatandaşların ise durumu BİMER’e şikayet ettikleri öğrenildi.

Bu içerik 626 kez izlendi.
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beyin damar hastalıklarından ölümler trafik kazalarından 2 kat fazla
Beyin damar hastalıklarından ölümler trafik kazalarından 2 kat fazla
Fikret Yeni’den, rakibi Akay’a açık oturum daveti
Fikret Yeni’den, rakibi Akay’a açık oturum daveti