banner6

Adanalı CHP’li gençler 3. oldu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Okulu’nun düzenlediği “Parti İçi Akran Eğitimi Proje Yarışması”nda Adana il ve ilçe gençlik kolları üyelerinden oluşan çalışma grubunun “Bir Umut Bin Mutluluk” projesi üçüncü oldu.

Adanalı CHP’li  gençler 3. oldu

Veysi ULUDAĞ
ADANA (İLKHABER) - Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Okulu’nun düzenlediği “Parti İçi Akran Eğitimi Proje Yarışması”nda Adana il ve ilçe gençlik kolları üyelerinden oluşan çalışma grubunun “Bir Umut Bin Mutluluk” projesi üçüncü oldu. Ezgi Aktürk, Birkan Ayran, Derya Zerengök ve İ. Umut Doğan’dan oluşan Adana grubu, CHP Grup Toplantısını onur konuğu olarak izledi.
CHP Parti Okulu’nun “Adana, Kahramanmaraş, Mersin, Osmaniye, Hatay”dan gençlerin katılımıyla gerçekleştirdiği Akdeniz Bölgesi Parti İçi Akran Eğitimleri 6-8 Mayıs tarihleri arasında Adana’da yapıldı. CHP’li gençler aldıkları eğitimler doğrultusunda hazırladıkları projelerle düzenlenen proje yarışmasına katıldılar.
Ezgi Aktürk, Birkan Ayran, Derya Zerengök ve İ. Umut Doğan’dan oluşan Adana grubu ise Seda Sezer’in danışmanlığında 11 gün süreli ve 108 TL bütçeli “Bir Umut Bin Mutluluk” projesini hazırladı.
Proje kapsamında huzurevindeki yaşlılar ziyaret edildi, grup üyeleri mini halk müziği konseri vererek yaşlıları mutlu etmeye çalıştılar. Ayrıca Seyhan ilçesindeki özel bir hastanede lösemili çocukları eğlendirmek için palyaço kıyafeti giyip onlara hediyeler veren grup üyeleri lösemili çocukları hayata bağlayacak bir umut olmaya çalıştılar.
CHP Genel Merkezi’nde oluşturulan jüri Türkiye’nin tüm bölgelerinde gençlerin hazırladığı projeleri değerlendirdi. Adana grubunun “Bir Umut Bin Mutluluk” projesi üçüncü olarak seçildi. Adanalı gençler ödül olarak CHP’nin Salı günkü grup toplantısını onur konuğu olarak izlediler.

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2016, 16:45

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER