banner6

Adanalı medikalciler fuara katılarak ufkunu genişletti

Çukurova Medikalciler Derneği'nin ÇUMED) önderliğinde 19. Uluslararası İstanbul Tıbbi Analiz, Teşhis, Tedavi, Koruma, Rehabilitasyon Ürün, Cihaz, Sistem, Teknoloji, Donanım ve Hastaneler Fuarı'na (EKSPOMED) katılan medikalciler, sektördeki yeni teknoloji ürünleri inceleme fırsatı buldu.

Adanalı medikalciler fuara  katılarak ufkunu genişletti
Adanalı medikalciler fuara

katılarak ufkunu genişletti

 

ADANA(İLKHABER) - Çukurova Medikalciler Derneği'nin ÇUMED) önderliğinde 19. Uluslararası İstanbul Tıbbi Analiz, Teşhis, Tedavi, Koruma, Rehabilitasyon Ürün, Cihaz, Sistem, Teknoloji, Donanım ve Hastaneler Fuarı'na (EKSPOMED) katılan medikalciler, sektördeki yeni teknoloji ürünleri inceleme fırsatı buldu.

Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Musa İnal ve Başhekim Yardımcısı Dr. Süha Bingöl de fuara katılarak sektördeki gelişmeleri yakından takip etti. ÇUMED Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Hilmi Akşamoğlu, Başkan Yardımcısı Mahmut Polattaş ve Yönetim Kurulu Üyesi Salih Fidanca da fuarda stand açan Adana firmalarını tek tek ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu. Bu yıl fuara katılımın daha yüksek olduğunu gözlemlediğini belirten ÇUMED Başkanı Op. Dr. Hilmi Akşamoğlu, "Bu yıl TÜYAP’ın İstanbul’da düzenlediği EKSPOMED  fuarına Adana'dan da katılımın yüksek olması derneğimiz adına sevindirici. Üyemiz olsun olmasın Adanalı medikalcilerin ufkunu geliştirmeleri adına bu tür fuarlara katılmalarını teşvik ediyoruz." dedi.

EKSPOMED’e; Uydu Medikal'den Mehmet Ersoy, Çetin Kimya'dan Mehmet Ali Çetin, Melpa Medikal'den Ali Bürücek, Ayset Tıbbi Ürünler'den Murat Aytekin, Yeldan Tıp'tan Nayim Yeldan, Denizhan Medikal'den Yücel Denizhan, Amet Sağlık Ürünleri'nden Kadir Atik, Birel Medikal'den Zeyel Abidin Tanrıkulu ve Pusula Medikal'den Şenol Pektaş fuarda stand açarken, çok sayıda Adanalı medikal firması temsilcisi de fuara ziyaretçi olarak katıldı.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER