banner6

Halk Sağlığı, Milli İrade için yürüdü

Adana'da, çok sayıda sivil toplum kuruluşunun oluşturduğu "Adana Milli İradeye Saygı Platformu" tarafından gerçekleştirilen "Demokrasi ve Milli İradeye Saygı Mitingi"ne Halk Sağlığı Müdürlüğü de katılarak destek verdi.

Halk Sağlığı, Milli  İrade için yürüdü

ADANA(İLKHABER) - Adana'da, çok sayıda sivil toplum kuruluşunun oluşturduğu "Adana Milli İradeye Saygı Platformu" tarafından gerçekleştirilen "Demokrasi ve Milli İradeye Saygı Mitingi"ne Halk Sağlığı Müdürlüğü de katılarak destek verdi.

Uğur Mumcu Meydan’ında gerçekleştirilen mitinge katılmak için Adana Halk Sağlığı Müdürü Dr. Kadir Çağlar Çatak, Halk Sağlığı Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, Toplum Sağlığı Merkezi Sorumlu Hekimleri, Halk Sağlığına bağlı tüm birimlerde görev alan sağlık personeli Halk sağlığı Müdürlüğünde toplandı. Ellerinde Türk Bayrakları ile "Demokrasi ve Milli İradeye Saygı Mitingi" için Uğur Mumcu Meydanına kadar darbe girişimi karşıtı sloganlar atarak yürüdü.

Yürüyüş sonrasında Halk Sağlığı Müdürlüğü çalışanları Adana Milli İradeye Saygı platformu tarafından düzenlenen "Demokrasi ve Milli İrade" ye saygı mitingine katılarak demokrasi nöbetine destek verdi.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2016, 16:48

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER