banner6

Hastanede başlayan aşk mutlu sonla bitti

Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi Cildiye servisinin sevilen hemşirelerinden Ayşe Can ile yine aynı hastanede Nefroloji sevisinde görevli hemşir Mastafa Sazlıdere, muhteşem bir düğün töreni ile dünya evine girdi.

Hastanede başlayan aşk  mutlu sonla bitti

ADANA (İLKHABER)- Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi Cildiye servisinin sevilen hemşirelerinden Ayşe Can ile yine aynı hastanede Nefroloji sevisinde görevli hemşir Mastafa Sazlıdere, muhteşem bir düğün töreni ile dünya evine girdi.

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinin tanınış ailelerinden Acibe ve ismet Sazlıdere’nin yakışıklı oğlu Mustafa Sazlıdere  ile Adana basın camiasının sevilen ismi Mustafa Can ve Feruze Can’ın güzeller güzeli kızı Ayşe Can’ı bu mutlu günlerinde sevdikleri yalnız bırakmadı. Kır düğününe CHP Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, MHP Meclis üyesi Yücel Bayram, basın çalışanları, ASKİ çalışanları, gelin ve damadın mesai arkadaşları ile eş dost ve yakınları katıldı. Gelinin Anne ve Babası Mustafa Can ve Feruzan Can kızını evlendirmenin mutluluğunu yaşarken düğüne gelen konuklarla tek tek ilgilendi. Damadın anne ve babası Acibe ve İsmet Sazlıdere de düğün boyunca misafirleri yalnız bırakmadı.

Muhteşem düğün töreni boyunca halaylar çekilip, danslar edildi. Genç çiftlerin sahneden inmediği düğünde, onları yalnız bırakmayan konukları da gönüllerince eğlenme fırsatı buldu.

 

 

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2015, 15:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER