İyi ki doğdun Rukiye !

İyi ki doğdun Rukiye !

Hande MUŞTU

ADANA (İLKHABER) – Gazetemizin muhabirlerinden Rukiye Uyanık’a doğum günü sürprizi.. İŞKUR tarafından başlatılan İşbaşı Eğitim kapsamında gazetemizde muhabir olarak çalışan Rukiye Uyanık’a mesai arkadaşları tarafından doğum günü sürprizi yapıldı.

İlk gazetecilik deneyimini gazetemiz İlkhaber’de yaşayan Rukiye Uyanık, “Gazetecilik mesleğine İlkhaber Gazetesi’nde başladım ve burada çok iyi arkadaşlar edindim. Burası benim için ikinci bir ailem diyebilirim. Bana verdiğiniz tüm destekleriniz için çok teşekkür ediyorum” dedi.

İlkhaber Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Süreyya Üri de Rukiye Uyanık’ın işi erken öğrendiğine dikkat çekerek, “Rukiye, yeni nesil gazetecilerden değerli bir arkadaşımız. 6 ay önce gazetemizde muhabir olarak başlayan mesai arkadaşımız kısa sürede işi kavrayarak güzel haberlere imza attı. Ayrıca ikili ilişkileri de çok iyi. Gittiği her ortamda kendini sevdiriyor. Bizler meslektaşları olarak güzel bir anı olsun diye sürpriz bir doğum günü kutlaması yapmak istedik. Kendisine sevdikleri ile birlikte uzun,mutlu, sağlıklı ve başarı dolu bir ömür diliyorum" dedi.

Rukiye Uyanık, kendisine sürpriz doğum günü partisi düzenleyen meslektaşlarına düşünceli davranışlarından dolayı teşekkür ederek daha uzun yıllar birlikte güzel görevler yapma temennisinde bulundu.

İlkhaber Gazetesi olarak Rukiye Uyanık’ın yeni yaşını kutlar, uzun ve sağlıklı bir ömür diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2019, 19:37

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2