banner6

Sabahattin Yumuşak’ın acı günü

Sabahattin Yumuşak’ın acı günü

HANDE MUŞTU- RUKİYE UYANIK

ADANA(İLKHABER) - Adana Ticaret Borsası İkinci Başkanı ve Aysan Pamuk A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Sabahattin Yumuşak’ın eşi Mahacan Yumuşak hayatını kaybetti. Uzun süredir tedavi gördüğü hastalığına yenik düşen Mahacan Yumuşak, dün ikindi namazının ardından Kabasakal Mezarlığı’nda toprağa verildi.

AK Parti Adana Milletvekili Tamer Dağlı, Adana Ticaret Borsa Başkanı Şahin Bilgiç, Adana Ticaret Odası Başkanı Atilla Menevşe , Türk Kızılayı Adana Şube Başkanı, Mardin İl Özel İdaresi Eski Genel sekreteri M. Sırrı Hamidi, Halil Arslan’ın çocukları Eczacı Adem Arslan ve  Arslan Matbaacılık Yönetim Kurulu Üyesi Veysel Arslan  ile Yumuşak Ailesinin dost ve yakınlarının katıldığı cenaze töreni  iş ve siyaset dünyasının bir çok tanınmış ismini bir araya getirdi.

Sabahattin Yumuşak’ın çok üzgün olduğu cenaze töreninde merhumenin çocukları gözyaşlarına boğuldu. Yumuşak Ailesinin çok sayıda seveninin katıldığı törende, cenaze namazını Çukurova eski vaizi, Mersin Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Zeki Uyanık kıldırdı. Sabahattin Yumuşak’ın taziyeleri Orta Doğu Hastanesi Selçuk Ecza deposu yanındaki evinde kabul edeceği öğrenildi.

 

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2019, 16:34

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42