banner6

Boydak: El birliğiyle hizmet edelim

Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, CHP, MHP ve AK Parti'lilerin desteğiyle Ceyhan için el birliğiyle hizmet etmek istediklerini söyledi.

Boydak: El birliğiyle hizmet edelim


ADANA (İHA) - Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, CHP, MHP ve AK Parti'lilerin desteğiyle Ceyhan için el birliğiyle hizmet etmek istediklerini söyledi. 
Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’ün 15 Haziran’da İçişleri Bakanlığı tarafından görevden uzaklaştırılmasının ardından Ceyhan Belediye Meclisi’nde yapılan ‘Ceyhan Belediye Başkan Vekilliği’ seçiminde AK Parti'nin adayı Ali Alper Boydak 22 oyla Belediye Başkan Vekili seçildi.
Göreve seçildikten sonra Büyükşehir Belediyesi'nin temmuz ayı ilk olağan toplantısına katılan Boydak, kendisini bu göreve layık görenlere teşekkür etti. Boydak, “Zor ve sorumluluğu büyük bir görevi aldığımızı biliyoruz ama inşallah CHP'lisiyle, MHP'lisiyle, AK Parti'lisiyle, tüm arkadaşların desteğiyle Ceyhan için, Adana için, Türkiye için ne yapmak gerekiyorsa, her düşünceyi, her fikri kucaklayarak, el birliğiyle hizmet etmek istiyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2017, 16:02

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER