banner6

Çelikcan: İstikrarın sürmesi ülkemiz için çok önemli

Başkan Çelikcan tekstil işçileriyle bir araya geldi

Çelikcan: İstikrarın sürmesi  ülkemiz için çok önemli

 

ADANA(İLKHABER)-Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Yüreğir de faaliyet gösteren tekstil işçileriyle bir araya geldi. Yüreğir de yatırım yapmak isteyen işadamlarına her zaman destek olduklarını, bundan sonra da destek olmaya devam edeceklerini belirten Başkan Çelikcan 'Yeni yatırımların gelmesi yeni iş sahaları demektir. Özellikle işsizliğin yoğun olduğu ilçemize yatırımın gelmesini çok önemsiyoruz. İşadamlarımızla yapılan görüşmelerde ihtiyaçları olan yardımcı eleman yetiştirmek amacıyla Yüreğir'e yeni açtığımız Kültür Evlerimiz de işadamlarımızın yardımcı eleman ihtiyacını giderecek personeller yetiştiriyoruz. Kültür Evlerimiz bu anlamda Yüreğir de önemli bir eksikliği giderdi. Yardımcı eleman yetiştirmek konusunda işadamlarımızdan ve vatandaşlarımızdan bir talep gelirse biz bunu karşılamaya hazırız. Bunun için fiziki altyapımız hazırdır.' dedi

 

Türkiye'nin istikrarı yakaladığını ve bu istikrarın devam etmesinden rahatsız olanların Türkiye üzerinde çeşitli oyunlar oynamaya kalktığını belirterek '30 Mart'ta yapılacak olan seçim çok önemli hale gelmiştir.' dedi.

 

Devam eden istikrar sayesinde işadamlarının da yatırım yapıp istihdam yarattığını belirten Başkan Çelikcan ' Bu yatırımların devam etmesi ve yeni iş sahalarının açılmasıyla bir çok insanımız iş sahibi oluyorlar. Yüreğir de faaliyet gösteren tekstil fabrikalarımız da yüzlerce insanımız buralardan evinin geçimini sağlıyor. İş adamlarımız da güvenle yatırım yapabiliyorlar. Ülkemize katma değer kazandırıyorlar. Ülkemizdeki devam eden istikrarın sürmesi ve iş adamlarımızın da güvenle yatırım yapması için 30 Mart'ta yapılacak olan seçimlerde tekrar AK Partiye oy vererek istikrarın sürmesini sağlayalım.' şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2014, 18:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER