HEMŞEHRİLERİNDEN HÜSEYİN OBRUKÇU’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Konyalılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Talip Pektaş ve Yönetim Kurulu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hüseyin Obrukçu’yu makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

HEMŞEHRİLERİNDEN HÜSEYİN OBRUKÇU’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

ADANA (İLKHABER) - Milliyetçi Hareket Partisi'nin Adana Büyükşehir Belediyesini kazanması ile Adana Büyükşehir Belediyesi'nin lokomotif ekibinde yer alan Konya Ereğli Eski Belediye Başkanı Hüseyin Obrukçu’ya hayırlı olsun ziyareti düzenleyen Konyalılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı ve Yönetim Kurulu dernek çalışmaları hakkında Genel Sekreter Yardımcısı Hüseyin Obrukçu’ya bilgiler verdi.
Ziyarette konuşan Dernek Başkanı Talip Pektaş, derneklerin toplumun her türlü manevi zenginliklerini koruyarak gelecek nesillere aktardığını, günümüzde de birçok problemin gönüllülük esasına dayalı dernek ve vakıf mantığı ile çözülebileceğinin altını çizdi. Gönlü, dünyası insan ve Allah sevgisi ile dolu insanların dernek veya vakıflarda görev almasının her alanda ihtiyaç olduğunu söyleyen Pektaş, "Kente katkı sağlayacak çalışmalarında hemşehrimiz Hüseyin Obrukçu’nun geçmişinde başarılı bir belediye başkanlığının yanı sıra yılın belediye başkanlığı ödülünü almıştır. Obrukçu, Adanamız için bir şanstır bilgi ve birikimini Adana’ya hizmet olarak vermesi hemşehrileri içinde bir gurur meselesidir. Obrukçu’ya başarılar diliyoruz" dedi.
Hemşehrilerinin bu nezaket ziyaretinden dolayı çok memnun olduğunu dile getiren Adana Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hüseyin Obrukçu, Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman sivil toplum kuruluşlarının yanında olduklarını söyledi. Obrukçu, "Hemşehrilerimin bu ziyareti beni onure etmiştir. Derneğimizin faaliyetlerini yakından takip edeceğim. Şahsım olarak katkı ve katılıma her zaman hazırım" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 14:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2