banner6

Masum Türker yarın Adana’da

Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Dr. Masum Türker’in aday tanıtım toplantısı için yarın Adana’ya geleceği ifade edildi

Masum Türker yarın Adana’da

ADANA(İLKHABER) - DSP Seyhan İlçe Başkanı Ayhan Özüsağlam, yaptığı açıklamada, Türkiye’de ve Adana’da yerel iktidarın ardından genel seçimlerde de DSP ile halkın iktidarını kuracaklarını ileri sürerek,”AKP işsizliğin ve yoksulluğun arttığı bir Türkiye yarattı.Ülkemiz üretim yerine, ithalata dayalı büyümeyi ve refahı sağlamaya çalışan, önemli kamu ve özel sektör üretim ve finans kuruluşlarını yabancılara satan, yoksul sayısı ile birlikte dolar milyarderi sayısı da artan bir ülke olmuştur. Ülkemizde fakirin çocuğu çöpten topladığı kuru ekmeği sayarken, başkalarının çocuğu ise ayakkabı kutularındaki milyon dolarları, altınları, euroları, gemiciklerini sayan çocuklar haline gelmiştir. Son 11 yılda artan vergi oranı ile esnaf ve üreten ağır bir altına girmiş, bu yük altında evinin geçimini sağlayamaz hale getirilmiştir. Yolsuzluklardan ve adaletsizliklerden bunalan halkımızın özlemi hakça düzende sömürünün önlenmesi, etkin ve dürüst bir yönetim, etkili bir denetimin kurulmasıdır. Bu hakça düzen ise sadece DSP iktidarı ile gerçeğe dönüşecektir.”dedi.

Özüsağlam, Türker’in yarın (Pazar günü) saat 14.00’te Sular Vip Salonu’nda aday tanıtım toplantısına katılacağını ve Adanalıları davet ettiğini sözlerine ekledi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2014, 16:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42