banner6

TEGV Adana yaz etkinlikleri sürüyor

TEGV Adana Süleyman Özgentürk Öğrenim Birimi Adana ili sorumlusu Hakan Kaya ve gönüllü eğitmenleri ile 2017 yaz etkinlikleri kapsamında 6 hafta sürecek eğitimlerde öğrencilere yeni modüller uygulamaya başladı. Yaz sıcakları nedeniyle eğitimler pazartesi ve salı günleri saat:16:00- 18:00 saatleri arasında uygulanıyor. Havuzlubahçe Mahallesi’nde yer alan vakıf binasındaki eğitimlerden Hadırlı- Havuzlubahçe ve Akkapı da yaşayan çocuklar faydalanabiliyor.

TEGV Adana yaz etkinlikleri sürüyor

 

 

ADANA (İLKHABER)-TEGV Adana Süleyman Özgentürk Öğrenim Birimi  Adana ili sorumlusu Hakan Kaya ve gönüllü eğitmenleri ile  2017 yaz etkinlikleri kapsamında 6 hafta sürecek eğitimlerde öğrencilere yeni modüller uygulamaya başladı. Yaz sıcakları nedeniyle eğitimler pazartesi ve salı günleri saat:16:00- 18:00 saatleri arasında uygulanıyor. Havuzlubahçe Mahallesi’nde yer alan vakıf binasındaki eğitimlerden Hadırlı- Havuzlubahçe ve Akkapı da yaşayan çocuklar faydalanabiliyor.

 

Yaz etkinlikleri Gönüllü eğitmenleri, Özgür Deprem, Çiğdem Akça, Birsen Nazik, Meral Baykam, Burcu Savma, Nazan Tokdemir, Olcay Kiser, Alper Bağ, Sercan Tayız, Yasin Tatan ve Eğitim Fakültesinden genç mezunlardan oluşuyor.

 

Sanat-1 ve Sanat-2  düzey-1 ( 1. ve 2. sınıf) düzey-2 ( 3. ve 4. sınıf)  modüllerle , çocuklarda yaratıcı düşünme yeteneğini geliştirmeyi , bilim, spor, müzik ve beslenme çantam modülleri ile de zihinsel, ruhsal ve vücut koordinasyonlarını sağlamak becerisini arttırmayı ve grup çalışmalarını öğrenmelerini amaçlıyorlar.

ETKİNLER İÇİNDE 2 DE GEZİ YAPILACAK

 Çukurova Üniversitesi Su ürünleri fakültesi, Ç.Ü. Botanik Bahçesi, hayvan barınağı ve Çukurova Belediyesi su oyunları parkı programa alındı.

 

 

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2017, 14:43

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER