banner6

TEOG tercihine yardımcı oluyorlar

Yüreğir Belediyesi Kültürevleri'nde TEOG sınavlarına hazırlanan öğrenciler tercihlerini yine Kültürevleri öğretmenlerinin rehberliğinde yapıyor.

TEOG tercihine yardımcı oluyorlar

ADANA (İLKHABER)-Yüreğir Belediyesi Kültürevleri'nde TEOG sınavlarına hazırlanan öğrenciler tercihlerini yine Kültürevleri öğretmenlerinin rehberliğinde yapıyor.

 

14 Temmuz'da başlayan TEOG tercihleri ile öğrencilerde ve ailelerde heyecan üst seviyeye çıktı. İstediği liseyi kazanabilmek için bir yıl boyunca emek veren ve zorlu sınavlara giren öğrenciler şimdi ise e okul ile TEOG tercihlerini yapıyor. Yüreğir Belediyesi Kültürevleri'nde yıl boyunca TEOG sınavlarına hazırlanan öğrenciler tercihlerini yine Kültürevleri öğretmenleri rehberliğinde yapıyor. İstediği lisenin hayalini kuran öğrencilerin tercihlerinde yardımcı olan Kültürevleri öğretmenleri bu nedenle yoğun bir hafta yaşadılar.

 

BAŞKAN ÇELİKCAN: “KÜLTÜREVLERİMİZ EĞİTİM YUVASI”

Kültürevleri’nin birer eğitim yuvası olduğunu belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan “Çocuklarımıza başarılar diliyorum. İnşallah emeklerinin karşılığını alarak istedikleri okullara yerleşebilirler. Uzun soluklu bir çalışma temposunun ardından şimdi tatlı bir heyecan içerisindeler. Bir yıl boyunca Kültürevlerimizde TEOG sınavlarına hazırlanan öğrencilerimize tercih konusunda da öğretmenlerimiz yardımcı olmaya devam ediyor. 24 Temmuz tercihler için son gün. Ben bütün yavrularımıza bir kez daha başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

 

 

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2017, 17:01

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER