Türk Eğitim-Sen Adana Şubeleri’nden Vali Demirtaş’a ziyaret

Türk Eğitim-Sen Adana Şubeleri’nden Vali Demirtaş’a ziyaret

ADANA (İLKHABER)-Türk Eğitim-Sen Adana 1 Nolu Şube Başkanı Durdu Mehmet Girgeç, 2 Nolu Şube Başkanı Ferhat Utlu ile 3 Nolu Şube Başkanı Bahadır Bozduman beraberlerindeki heyetle birlikte Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.

Şube Başkanları ziyaretleri esnasında  gerçekleştirdikleri sendikal faaliyetler hakkında Vali Demirtaş’a bilgi verdi.  Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından İdlib’de gerçekleştirilen operasyonu eğitim camiası olarak desteklediklerini belirten Durdu Mehmet Girgeç , “Vatanımızın işgal planları, Türk milletinin varlığının imha projeleri, tek dişi kalmış canavarın ve ona içerde ve dışarıda taşeronluk yaparak birliğimize, dirliğimize ve kardeşliğimize kasteden mihrakların her türlü kirli oyunları karşısında Türk Eğitim-Sen amasız, fakatsız ve lakinsiz bir duruşla Devletinin yanındadır. Biliyoruz ki 1919 ne ise, 2019’ da odur.  1920 ne ise 2020’de odur. Herkes de emin ve müsterih olsun ki Türk Milletinin ruhu ve Allah’ın da izniyle 1923 ne ise 2023 de öyle olacaktır.” dedi.

Vali Demirtaş’a ziyaret sonunun da Türk Eğitim-Sen duruşunu en iyi ifade etmek üzere  Gazi Mustafa Kemal Atatürk portresi hediye edildi.

BAYRAM BULUT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2