banner6

Vali Coş'tan hizmete destek sözü

Adana Güçbirliği Vakfı Vali Coş'u ziyaret etti

Vali Coş'tan hizmete destek sözü

 
  ADANA (İHA) - Adana Güçbirliği Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Nadir Gök, Başkan Yardımcıları Yüksel Yavuz, Elif Doğan Türkmen, Sayman Sabahattin Yumuşak Üyeler Salih Sütçü, Numan H. Tansuğ, Türkan Cerrahoğlu ve Tamer Gülcan ile birlikte Vali Hüseyin Avni Coş’u makamında ziyaret etti.  
  Ziyarette konuşan Adana Güçbirliği Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Nadir Gök, yeni yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Vali Hüseyin Avni Coş’u ziyarete geldiklerini dile getirip, yeni yönetiminin sivil toplum kuruluşu temsilcilerinden oluştuğunu söyledi.
  Adana’ya güç katmak için göreve geldiklerinin dile getiren Adana Güçbirliği Vakfı Yönetimi Kurulu Başkanı Gök, “Güç Birliği Vakfı Onursal Başkanı olan Sayın Valimizin önderliğinde hareket ederek, İlimizin ekonomik, sosyal ve kültürel potansiyelini harekete geçirip, “Güç Birliği” oluşturarak, Adana’ya hizmet etmek için yönetim kurulu üyelerimiz ile bir araya geldik” dedi.
  Vali Coş ise, yeni yönetim kurulu üyelerini tebrik ettiğini belirterek, “Güçlü bir kadroyla oluşan vakfın önemli işler, güzel başarılar elde edeceğine inanıyorum. Adana’mıza hizmet yolunda üstlendiğiniz bu görevin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Bizim, Adana için olumlu düşünen, hayırlı hizmet yapmak isteyen herkese her zaman destek olmamız, asli vazifelerimizdendir” şeklinde konuştu.
 

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2014, 16:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER