banner6

Vali Demirtaş, ilçe incelemelerini sürdürüyor

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Tufanbeyli İlçesi’nde çeşitli temas ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Vali Demirtaş, ilçe incelemelerini sürdürüyor

ADANA (İLKHABER)-Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Tufanbeyli İlçesi’nde çeşitli temas ziyaret ve incelemelerde bulundu.

 

KAYMAKAMLIĞI ZİYARET ETTİ

 

Vali Demirtaş, Tufanbeyli İlçesi’ndeki inceleme gezileri sırasında ilk olarak İlçe Kaymakamlığı’nı ziyaret ederek, Kaymakam Adem Başoğlu’ndan, ilçenin genel durumu ile gerçekleştirilen ve proje halinde olan kamu yatırımları hakkında bilgi aldı.

 

İlçe Belediye Başkanı Remzi Ergü ile kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcilerinin de hazır bulunduğu ziyarette açıklamada bulunan Vali Mahmut Demirtaş, vatandaşların günlük yaşamlarının kolaylaştırılmasında kamu hizmetlerinin önemine vurgu yaptı ve Tufanbeyli Kaymakamı Adem Başoğlu’nun şahsında tüm kamu ve yerel yöneticilere, görevlilerinde başarılar diledi.

 

Tufanbeyli İlçesi’nde çeşitli temas ziyaret ve incelemelerde bulunan Vali Mahmut Demirtaş, muhtarlar ile bir araya geldi.

 

MUHTARLARIN TALEPLERİNİ DİNLEDİ

 

İlçenin genel durumunun ayrıntılarıyla irdelendiği toplantıda Vali Mahmut Demirtaş, muhtarların talep ve beklentilerini dinledi.

 

Katılımcılara tek tek söz vererek, dile getirdikleri sorunları ve  beklentilerini dinleyip, ilgili kamu kurumları temsilcilerine talimatlar veren Vali Mahmut Demirtaş, ilçedeki eksikliklerin giderilmesi ve taleplerin karşılanması doğrultusunda, ilgili kamu kurum ve kuruluşlarının nezdinde gerekli tüm çalışmaların yapılacağından herkesin emin olmasını istedi.

 

SPORCULARA ALTIN TAKTI

 

Vali Mahmut Demirtaş, Muhtarlar buluşmasının düzenlendiği toplantı salonunda, Türkiye’de dereceye giren ilçedeki başarılı sporcuları tebrik ederek, çeyrek altın taktı.

 

VATANDAŞLAR İLE BULUŞTU

 

Vatandaşlar ile ilçe merkezinde bulunan bir kahvehanede bir araya gelen Vali Demirtaş, vatandaşların taleplerini dinledi.

 

SORUNLARI VE TALEPLERİ DİNLEDİ

 

Vali Mahmut Demirtaş’ın kendileriyle buluşmasından duydukları mutluluğu dile getiren vatandaşlar, ilçede yaşadıkları sorunları ve taleplerini dile getirdi.

 

BİZLER SİZLER İÇİN VARIZ

 

Kamu ve yerel yöneticiler ile birlikte daima vatandaşın memnuniyeti için görev yaptıklarını ifade eden Vali Demirtaş, “Siz değerli vatandaşlarımızın, huzuru, mutluğu, eğitim, sağlık ve güvenliğiniz konusunda tüm kurumlarımız ile birlikte, sizlere en güzel bir şekilde hizmet etmek için varız. İstek ve taleplerinizi Kaymakamımıza, Belediye Başkanımıza ve bizlere ulaştırmanız bizi memnun eder. Siz kıymetli vatandaşlarımız olmazsanız, bizim varlığımızın bir anlamı yok. Kamu ve yerel yöneticilerimiz sizler için vardır. Bu şuurla, gece gündüz demeden sizlere hizmet etmekteyiz” dedi.

 

ESNAFLARI ZİYARET ETTİ

 

Vatandaşların memnuniyetiyle kahveden ayrılan Vali Mahmut Demirtaş, Tufanbeyli caddesinde bulunan esnafları tek tek işyerlerinde ziyaret etti. Vali Demirtaş, esnafların hal ve hatırlarını sorarak, bereketli kazançlar temennisinde bulunarak, onların sorunlarını dinledi.

 

VALİ DEMİRTAŞ’A TEŞEKKÜR

 

İşyeri sahipleri, Vali Demirtaş’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, “Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin” diye konuştu.

 

OKUL VE SANAYİ SİTESİ İNŞAATLARINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

 

Vali Mahmut Demirtaş, Tufanbeyli’deki ziyaret ve temasları sırasında, ilçede yapımları devam eden okul ve sanayi sitesi inşaatlarında incelemelerde bulundu.

 

Müteahhit firma yöneticilerinden, inşaatların geldiği aşama hakkında bilgiler alan Vali Mahmut Demirtaş, eğitim konusuna ve Adana’nın eğitimdeki başarısı çıtasının yükseltilmesine büyük önem verdiklerini vurguladı.

 

Okul inşatlarına yönelik projeleri ve fiziki gerçekleşme oranını inceleyen Vali Demirtaş, yüklenici firma yetkililerinden inşaatların şartnamede öngörülen sürede tamamlanmasını istedi.

 

 SANAYİ SİTESİ’Nİ İNCELEDİ

 

Vali Demirtaş, inşaatı devam eden Sanayi Sitesi’nde de incelemede bulunarak, işletmelerin bir arada bulunmasının vatandaşa büyük kolaylıklar getireceğini dile getirip, sitenin yapımında emeği geçen tüm kişi ve kurumları tebrik etti.

 

İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİ’Nİ ZİYARET ETTİ

 

Daha sonra Tufanbeyli İlçe Emniyet Amirliği’ni ziyaret eden Vali Mahmut Demirtaş, ilçenin genel asayiş durumu hakkında bilgi aldı.

 

 TUFANBEYLİ’DEN MUTLU AYRILDI

 

Vali Demirtaş, Tufanbeyli İlçesi’nden oldukça memnun ayrıldığını vurgulayarak, İlçe Kaymakamı Adem Başoğlu, İlçe Belediye Başkanı Remzi Ergü ve tüm kamu ve yerel yöneticilere teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2017, 15:58

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER